Jesień na ulicy Czereśniowej (Okładka twarda)

Jesień na ulicy Czereśniowej

Jesień na ulicy Czereśniowej (Okładka twarda)

Oferta specjalna -38%
Kup na prezent
Na ulicę Czereśniową przyszła jesień - co tym razem czeka bohaterów w czasie, gdy z drzew spadają liście? Ludzie żyją swoim życiem, doświadczając niezwykłych przygód, ale i znajdując się w dość prozaicznych sytuacjach. Gęsi odlatują do ciepłych krajów, a dzieci cieszą się na przygotowany w mieście festyn. I to wszystko przy jednej, najbardziej sympatycznej ze wszystkich, ulicy! Ta niezwykła książka obrazkowa otworzy przed każdym dzieckiem świat wyobraźni.

"Jesień na ulicy Czereśniowej" to już kolejny tom przygód sympatycznych bohaterów, którzy mieszkają przy ulicy Czereśniowej. W książce na próżno szukać choć jednego słowa - jest to wyszukiwanka i książka obrazkowa, pozwalająca dziecku nie tylko znaleźć interesujące je postacie, ale i samodzielnie stworzyć historie na temat ich przygód.

Rotraut Susanne Berner to urodzona w 1948 roku niemiecka ilustratorka i autorka książeczek obrazowych dedykowanych przede wszystkim dzieciom, ale również i młodzieży. Szacuje się, że jest autorką rysunków do ok. 80 książek oraz dodatkowo przygotowała ponad 800 okładek w czasie całej swojej kariery. Otrzymała m.in. specjalną nagrodę Deutscher Jugendliteraturpreis, przyznaną jej za całą twórczość na rzecz literatury dla dzieci. Była również nominowana do nagrody im. Hansa Christiana Andersena - i to trzykrotnie.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Jesień na ulicy Czereśniowej" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.