Jej wszystkie życia (Okładka miękka)

Jej wszystkie życia

Jej wszystkie życia (Okładka miękka)

Oferta specjalna -22%
5.00 / 1 głosów

Kup na prezent
A gdybyśmy tak mogli przeżywać nasze życie raz za razem, żeby wreszcie zrobić to jak należy? Czy to nie byłoby wspaniałe?

W 1910 roku, podczas szalejącej w Anglii śnieżycy, przychodzi na świat dziewczynka. I umiera, zanim zdąży zaczerpnąć pierwszy oddech. W 1910 roku, podczas szalejącej w Anglii śnieżycy, rodzi się ta sama dziewczynka. I żyje, snując swoją opowieść.

Jak by to było, otrzymać od losu drugą szansę? A potem trzecią? Mieć nieskończoną liczbę możliwości, aby przeżyć swoje życie? Czy za którymś razem udałoby się ocalić świat przed przeznaczeniem, jakie jest mu pisane? I czy ktokolwiek chciałby to w ogóle uczynić?

Czytelnik podąża tropem Ursuli Todd, która raz po raz przeżywa najbardziej dramatyczne wydarzenia pierwszej połowy dwudziestego wieku.

Dowcip i wrażliwość Kate Atkinson pozwalają odnajdywać urok nawet w najbardziej ponurych momentach naszej historii, a jej niezwykły talent pisarski sprawia, że przeszłość ożywa wprost na naszych oczach.

Jej wszystkie życia to najwybitniejsza i najbardziej oryginalna powieść tej autorki, w której składa ona hołd temu, co najlepsze i najgorsze w człowieku.

Kate Atkinson, laureatka Nagrody Whitebread (obecnie Costa Book Award) w kategorii Książka Roku, przyznanej za jej debiutancką powieść Za obrazami w muzeum, jest cenioną przez krytykę autorką książek tłumaczonych na całym świecie. Bohaterem jej czterech bestsellerowych powieści jest były prywatny detektyw, Jackson Brodie (Historie jednej sprawy, One Good Turn, When Will There Be Good News? oraz Started Early, Took My Dog).
 • 19 kwietnia 2015 AGNIECHA,

  Kiedy życie daje wiele możliwości

  „Jej wszystkie życia” to porywająca historia, która oprócz palety różnorodnych emocji i wrażeń odkrywa dwoistą naturę człowieka. Dostarcza czytelnikow... czytaj >
  „Jej wszystkie życia” to porywająca historia, która oprócz palety różnorodnych emocji i wrażeń odkrywa dwoistą naturę człowieka. Dostarcza czytelnikowi ciekawych i różnorodnych wrażeń. Zaskakuje i zmusza do refleksji. Wprawdzie autorka wykorzystała znany i pojawiający się w innych utworach pomysł, to sama realizacja sprawiła, że książka urzeka swoją oryginalnością, wyjątkowością i podejściem do tematu. I mimo że ta cegiełka liczy prawie 600 stron, to i tak zakończenie pozostawia czytelnika z niedosytem. Polecam.

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1