Jazz For Idiots (CD)

Jazz For Idiots

Jazz For Idiots (CD)

Maleńczuk

Maleńczuk

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • to album jazzowy "nie dla idiotów"
 • Maleńczuk zmienia swe muzyczne inspiracje
 • lubisz specyficzny wokal artysty

 • Zespół Psychodancing zakończył działalność – ogłosił Maciej Maleńczuk i ruszył w trasę koncertową z zupełnie nowym projektem – „Jazz For Idiots”.

   

  Zmęczony przeciągającym się stażem dancingowego, i jak sam określił „biesiadnego” pop-artysty Maleńczuk zapragnął zbliżyć się stylistycznie do swoich jazzowych guru z lat młodości i późniejszych. Jak sam twierdzi, jazzem fascynował się od kołyski i wie o nim wszystko. Artysta od wielu lat ćwiczył grę na saksofonie, choć nigdy nie sądził, że zdobędzie się na publiczne z tym instrumentem występy. Podjął jednak wyzwanie i jak zwykle wpadł na innowacyjny pomysł, jakim jest jazz użytkowy, jazz dla każdego, jazz dla wszystkich nas, czyli Jazz For Idiots.

   

  Płyta „JFI” to kompilacja standardów takich jak „Devil woman” w nowym aranżu, utworów autorskich o wdzięcznych tytułach typu „Snobby Bobby”, jak również starych melodii MM w nowej, jazzowej odsłonie. Album jest w przeważającej części instrumentalny, ale wielbiciele wokalu Artysty też znajdą w nim coś dla siebie.

   

  Muzycy Jazz For Idiots, wraz z MM, ruszyli w promocyjną trasę koncertową jeszcze przed wejściem do studia, a zatem w chwili ukazania się płyty są w świetnej formie, są zgranym bandem, a Maciek ma nadzieję rzucić na kolana wszystkich idiotów i idiotki (chętniej te drugie).

   

  W projekcie biorą udział: Maciej Maleńczuk (wokal, saksofon), Przemek Sokół (trąbka), Darek Tarczewski (piano, instrumenty klawiszowe), Andrzej „Długi” Laskowski (bass), Tobias Haas (perkusja).

 • 1. Gekon

  2. Petite Fleur

  3. Snobby Bobby

  4. Tell Me That You Want Me

  5. La Grande Bouffe

  6. Melodia na trzy oddechy

  7. Mr Syms

  8. Ach, Proszę Pani

  9. Jazz Is Dead

  10. Johnny Walker

  11. Paris

  12. Devil Woman

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Jazz For Idiots" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.