JavaScript i jQuery. Kompletny przewodnik dla programistów interaktywnych aplikacji internetowych w Visual Studio (Okładka miękka)

JavaScript i jQuery. Kompletny przewodnik dla programistów interaktywnych aplikacji internetowych w Visual Studio

JavaScript i jQuery. Kompletny przewodnik dla programistów interaktywnych aplikacji internetowych w Visual Studio (Okładka miękka)

Oferta specjalna -20%

Kup na prezent
JavaScript i jQuery — fantastyczny duet w każdej aplikacji!

Poznaj technologię JavaScript i wykorzystaj jej kolosalne możliwości
Ułatw sobie pracę za pomocą elastycznych narzędzi z biblioteki jQuery i jQuery UI

Technologia JavaScript nie od dziś jest uważana za potężne narzędzie, doskonale wpasowujące się w sposób działania aplikacji internetowych po stronie serwera. To zaś jest zaleta nie do przecenienia w czasach, gdy przez globalną sieć przesyłane są niewiarygodnie wielkie ilości danych, a internet w zasadzie służy do załatwiania wszelkich codziennych spraw. Każda współczesna aplikacja internetowa musi zapewniać szybki transfer i bezpieczeństwo danych, a także oferować użytkownikom końcowym wygodny interaktywny widok, wraz z możliwością otwierania i wprowadzania danych na różnych urządzeniach. Połączenie JavaScriptu i jQuery pozwala osiągnąć taki stan rzeczy bez nadmiernego obciążania sieci i serwerów.

W tej książce znajdziesz informacje o technologii JavaScript oraz bibliotekach jQuery oraz jQuery UI, które umożliwiają tworzenie interaktywnych widoków aplikacji internetowych. Dowiesz się więcej o składni języka JavaScript i zapewnianiu interakcji z różnymi elementami strony oraz o tworzeniu i wykorzystywaniu bibliotek skryptów. Nauczysz się zmieniać właściwości różnych elementów witryny, odkryjesz, do czego służą formularze i obiekty wbudowane, a ponadto zrozumiesz, jak ważną rolę w procesie projektowania i implementowania aplikacji internetowych odgrywają biblioteki jQuery i jQuery UI. Warto, przekonaj się sam!

Konfiguracja obsługi JavaScriptu i biblioteki skryptów
Debugowanie kodu w JavaScripcie
Dostęp do wybranych elementów stron internetowych
Obsługa zdarzeń i drzewo DOM
Tabele danych, źródła XML oraz pętla for in
Formularze, obiekty wbudowane i animacje
Podstawy jQuery: selektory, zdarzenia, programowanie asynchroniczne
Zaawansowane aspekty jQuery: animacje, formularze, AJAX, wtyczki i rozszerzenia
jQuery UI: wtyczki, interakcja z komponentami oraz zaawansowane efekty animacji

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"JavaScript i jQuery. Kompletny przewodnik dla programistów interaktywnych aplikacji internetowych w Visual Studio" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.