Jasienica i inni (MP3)

Jasienica i inni
Marian Brandys, podróżnik i reportażysta, tym razem w roli biografa postaci historycznych i współczesnych autorowi. Kluczem do wyboru bohaterów publikacji „Jasienica i inni” był wpływ wielkiej historii i polityki na losy jednostki. Audiobook to zbiór opowieści o takich ludziach, jak wymieniony w tytule Paweł Jasienica, ale również Tadeusz Reytan, Jerzy Zawieyski czy Stefan Kisielewski. Poznajemy prywatne losy bohaterów, dzieje ich życia, a także zawodowe wybory, które wikłały ich w potyczki z władzą.

„Jasienica i inni” to dokument doskonale ukazujący mechanizmy historii, cenę zaangażowania w życie społeczne nie tylko w XX wieku, ale także wcześniej, ponieważ w audiobooku poznajemy postaci żyjących już ponad 200 lat temu.

Niezwykle ciekawe ujęcie losów bohaterów, opowiedziane rzetelnie, a przy tym w gawędziarskim stylu. Audiobook zainteresuje miłośników historii.

Książkę „Jasienica i inni” w wersji audio czyta Ksawery Jasieński.

Jako audiobooki dostępne są także inne reporterskie i biograficzne publikacje Mariana Brandysa: „Śladami Stasia i Nel”, „Generał Arbuz”, „Z panem Biegankiem w Abisynii”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Jasienica i inni" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.