Jaś i Małgosia i inne bajki braci Grimm (MP3)

Jaś i Małgosia i inne bajki braci Grimm
„Jaś i Małgosia”- kolejna odsłona serii, w której znane i cenione baśnie braci Grimm prezentuje słuchaczom Ewa Błaszczyk.

To zbiór utworów, które od razu kojarzą nam się z autorami i takich, które nie należą do ich najpopularniejszych opowiadań. Wszystkie jednak łączy magiczny klimat charakterystyczny dla twórczości Grimmów. Jaś i Małgosia – rodzeństwo, które nieoczekiwanie zostało uwięzione przez Babę Jagę w chatce z piernika oczywiście zdoła się uwolnić. Ale co stanie się z innymi bohaterami? Posłuchajmy jeszcze raz baśni, które z pewnością przeniosą nas do czasów dzieciństwa. Tę wspaniałą podróż możemy odbyć wspólnie, w rodzinnym gronie, zaznajomić najmłodszych członków naszych rodzin z klasyką literatury. Godzina upłynie szybko i miło, gdy zamkniemy oczy i wsłuchamy się w opowieści. Nowe tłumaczenie być może zaskoczy tych, którzy pamiętają baśnie, ale już po chwili razem z bohaterami przeżywać będziemy cudowne przygody, przypominając sobie losy ulubionych postaci.

W serii czytanej przez Ewę Błaszczyk ukazały się również inne nagrania z baśniami klasyków: „Czerwona Czapeczka”, „Malec-Palec” oraz „Rybak i jego żona”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Jaś i Małgosia i inne bajki braci Grimm" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.