Jaś i Małgosia (MP3)

Jaś i Małgosia
Dla starszych – wspomnienie dzieciństwa, dla młodszych – wspaniała podróż do świata baśni i to według adaptacji jednego z ulubionych autorów literatury dla dzieci – Jana Brzechwy.

„Jaś i Małgosia” to klasyczne słuchowisko sprzed lat. Nie straciło swego uroku, a dzięki nowoczesnej formie wydania możemy dziś zaprezentować je własnym dzieciom takim, jakie pamiętamy z okresu własnego dzieciństwa.

W rolach głównych usłyszymy najlepszych aktorów teatralnych, między innymi Wiesława Michnikowskiego, Barbarę Krafftównę, Zofię Rysiównę. Nagranie to również specjalnie skomponowana na potrzeby słuchowiska muzyka. Tekst, piosenki i udźwiękowienie tworzą niepowtarzalny klimat, który pomoże młodszym i starszym słuchaczom przeżywać cudowne przygody wraz z bohaterami opowieści – Jasiem i Małgosią.

Natomiast miłośnicy słuchowisk muzycznych będących adaptacjami autorstwa Brzechwy z pewnością ucieszy informacja, że wznowiono i wydano w formie audiobooków również inne klasyczne nagrania: „Kopciuszka”, „Czerwonego Kapturka” czy „Kota w butach”.


OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Jaś i Małgosia" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.