Jaś i Małgosia (MP3)

Jaś i Małgosia
Podła macocha chce się pozbyć dzieci - Jasia i Małgosi. Wyprowadzone do ciemnego lasu dzieci spotykają białego kruka, który zaprowadził je do chatki na kurzej łapie. Czy dzieci pokonają złą czarownicę?

W serii Bajkowe abecadło nie mogło zabraknąć opowieści o rodzeństwie, które zabłądziło w ciemnym lesie i w efekcie zostało uwięzione przez złą Babę Jagę w jej kusząco wyglądającej chatce. „Jaś i Małgosia” to kolejna odsłona kolekcji audiobooków, w której usłyszymy tę lubianą przez dzieci historię w interpretacji profesjonalnych aktorów, z dynamicznym, pasującym do treści podkładem muzycznym. Słuchaczy czekają blisko trzy kwadranse znakomitej zabawy i emocji. To prawda, momentami będzie trochę przerażająco, bo uwięzione dzieci poczują się zrezygnowane i bezsilne. Ale z pewnością wymyślą coś, co pomoże im się wyrwać z pułapki zastawionej przez czarownicę.

Jak tego dokonają? Czy zdołają uciec? Zapraszamy do posłuchania nagrania według scenariusza napisanego przez Ewelinę Kowalską. Każda postać to oddzielna aktorska rola, dzięki czemu audiobook będzie zrozumiały nawet dla najmłodszych odbiorców. Słuchowisko „Jaś i Małgosia” to bajkowy elementarz, do którego z radością będziemy wracać, aby poczuć dreszczyk emocji i radość z zakończenia.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Jaś i Małgosia" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.