Japonki nie tyją i się nie starzeją (ebook) (do pobrania)

Japonki nie tyją i się nie starzeją (ebook)

Japonki nie tyją i się nie starzeją (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -14%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • poznasz sekret zdrowej formy Japończyków
  • chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe
  • zadbasz o swoje samopoczucie
Kup na prezent
  • WATERMARK

Jest taki kraj, w którym kobiety żyją dłużej, niż gdziekolwiek indziej na ziemi. Wskaźnik otyłości jest tam najniższy spośród krajów rozwiniętych. Czterdziestoletnie kobiety wyglądają tam tak, jak gdyby miały dwadzieścia lat.

 

To kraj, w którym kobiety mogą cieszyć się jedną z najsmaczniejszych kuchni świata, a jednak wskaźnik otyłości wynosi u nich zaledwie 3 procent, co stanowi jedną trzecią wskaźnika otyłości Francuzek i mniej niż jedną dziesiątą u Amerykanek.

 

To zarazem wysoko uprzemysłowiony kraj, który stanowi potęgę gospodarczą na świecie. Ten kraj to Japonia. I warto wiedzieć, dlaczego dzieje się tam coś niezwykłego.

 

Nie jest to książka z poradami dietetycznymi ani o tym, jak przyrządzać sushi. To wprowadzenie do zupełnie nowego sposobu jedzenia w domu – gotowania w stylu japońskim, a to, co jedzą japońskie rodziny jest inne i o wiele prostsze, niż możesz się spodziewać.

 

Pokazuje odkrycia ekspertów z zakresu długości życia oraz otyłości, którzy dzielą się swoją wiedzą na temat tego, w jaki sposób zwyczaje żywieniowe Japończyków wpływają na ich dobre zdrowie.

 

Pomaga zrozumieć, dlaczego Japonia jest krajem najzdrowszych ludzi na świecie.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Japonki nie tyją i się nie starzeją (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.