Jan Paweł II. Fenomen Karola Wojtyły (MP3)

Jan Paweł II. Fenomen Karola Wojtyły
Audiobook „Jan Paweł II. Fenomen Karola Wojtyły” to jedno z najbardziej oryginalnych spojrzeń na pontyfikat polskiego papieża, jakie przez lata ukazały się na rynku wydawniczym.

Niemiecki dziennikarz w Watykanie, który z reporterskim zacięciem śledził poczynania Jana Pawła II, towarzyszył mu zarówno na miejscu, w Rzymie, jak i w jego licznych podróżach zagranicznych, stworzył wartościowy, niepowtarzalny tekst. Nie jest to suchy zapis relacji o miejscach, decyzjach, wystąpieniach.

Andreas Englisch podjął próbę analizy tego pontyfikatu jeszcze podczas jego trwania. Audiobook pełen jest więc historycznych ciekawostek, wzmianek o sytuacji politycznej i społecznej w odwiedzanych miejscach, spojrzenia stricte dziennikarskiego na miejsca i ludzi. Nie brakuje tu jednak również osobistych refleksji człowieka, który z czasem przestaje traktować Wojtyłę jak obiekt swojej pracy i nawiązuje z nim czysto ludzką, pełna sympatii relację.

Audiobook „Jan Paweł II. Fenomen Karola Wojtyły” w interpretacji Andrzeja Krusiewicza.

Andreas Englisch, ur. w 1963 r., reporter papieski, ktory przez prawie 20 lat towarzyszył Janowi Pawłowi II w Watykanie i podczas podróży po całym świecie, kreśli unikatowy, pełen humoru obraz kulisów państwa kościelnego i jednej z najbardziej fascynujących osobowości naszych czasów - Karola Wojtyły.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Jan Paweł II. Fenomen Karola Wojtyły" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.