Znachor (CD)

Znachor

Znachor (CD)

Oferta specjalna -24%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • poznasz przejmujące losy Kosiby
  • zajrzysz w głąb ludzkiej duszy
  • to słuchowisko, które umili Ci długie wieczory

Kolekcja "Mistrzowie słowa" to dzieła literackie w znakomitych interpretacjach wybitnych polskich aktorów. Każdy tom zawiera bogato ilustrowaną książkę przedstawiającą sylwetkę aktora. Na płytach CD nagrane zostały książki audio w formacie MP3 według adaptacji Polskiego Radia. 21. wybitnych nazwisk, 21. wybitnych interpretacji.

Wystarczy tylko nacisnąć play na przenośnym odtwarzaczu, aby przenieść się w świat wymalowany słowami przez Twojego ulubionego aktora!

Znachor

Znakomita powieść o losach słynnego chirurga, profesora Rafała Wilczura. Opuszczony niespodziewanie przez żonę i córeczkę, szuka zapomnienia w alkoholu. okradziony i brutalnie skatowany, traci pamięć.

Przez lata prowadzi życie włóczęgi.

Na posterunku policyjnym, podczas przypadkowego zatrzymania, kradnie akt urodzenia niejakiego Antoniego Kosiby. Od tej chwili pod takim nazwiskiem tuła się po kraju. po kilkunastu latach znajduje schronienie u wiejskiego młynarza Prokopa. Dzięki dokonaniu udanej operacji jego syna, zyskuje w okolicy sławę znachora.

Miejscowy lekarz, doktor Pawlicki, zazdrosny o sukcesy Kosiby, grozi mu sądem. Doprowadza do jego aresztowania, kiedy ten, ratując życie ciężko rannej dziewczynie, przywłaszcza należące do doktora narzędzia chirurgiczne.

Czy "znachor" za uratowanie życia drugiemu człowiekowi zostanie skazany na więzienie? Czy podłość zawistnych ludzi zostanie ukarana?

Odpowiedź przyniesie lektura tej powieści, której ekranizacja w roku 1937 została uznana za jedną z najlepszych i najbardziej kasowych produkcji filmowych.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Znachor" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.