Jamioł (MP3)

Jamioł
Nowelki Henryka Sienkiewicza to jedne z najbardziej charakterystycznych lektur szkolnych. Audiobook „Jamioł” to dla wielu okazja, aby zapoznać się z obowiązkowa pozycją w kanonie lektur szkolnych. Ale ci, którzy jeszcze nie omawiali tej książki w szkole i ci, którzy chcieliby sobie przypomnieć opowieść o małej Marysi, mogą posłuchać „Jamioła” w interpretacji Marcina Nowakowskiego. Nagranie przygotowane przez wydawnictwo Promatek to klasyczna opowieść Sienkiewicza, która oprócz interesującej historii przedstawia słuchaczom realia życia biednych warstw społecznych w XIX wieku. Ludzie, którzy wówczas żyli na prowincji, musieli zmagać się nie tylko z zaborcami, ale przede wszystkim z ogromną biedą.

To przejmująca historia, która wzruszy dzieci, młodzież i dorosłych. Jeśli chcecie wiedzieć, co przytrafiło się małej Marysi, osieroconej przez ukochaną mamę, posłuchajcie „Jamioła”.

Smutna, ale niezwykle mądra opowieść to nagranie, które pomimo że jest interpretacją ponad stuletniego utworu, przywołuje uniwersalne, ponadczasowe prawdy o ludzkiej naturze.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Jamioł" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.