Jakie piękne samobójstwo (MP3)

Jakie piękne samobójstwo

Jakie piękne samobójstwo (MP3)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • poznasz fakty historyczne, których wcześńiej nie znałeś
  • to historia Polski opowiedziana w przejmujący sposób
  • jesteś fanem historii

Kup na prezent
Kolejna publikacja Rafała Ziemkiewicza, który w oparciu o dokumenty, opracowania historyczne i nowe, przez lata niedostępne opinii publicznej źródła analizuje polską historię.

Audiobook „Jakie piękne samobójstwo” to nie tylko rzetelna publicystyka, to zupełnie nowy rozdział w twórczości tego uznanego dziennikarza i autora między innymi takich tytułów jak „Michnikowszczyzna. Zapis choroby”, „Polactwo” czy „Coś mocniejszego”.

Ziemkiewicz przenikliwie i zajmująco opowiada o historii naszego kraju. W audiobooku będziemy mogli wysłuchać czasami zaskakujących, ale również intrygujących analogii oraz opowieści, które wyraźnie pokazują, że pozorna klęska może odwrócić się w polityczny sukces, a to, co wygląda na wygraną może się jeszcze obrócić przeciw nam. Jak doszło do tego, ze tak wiele polskiej krwi zostało przelane na frontach całego świata?

Nagranie z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom historii, jej zagadek i snucia alternatywnych scenariuszy.Rafał A. Ziemkiewicz otwiera nowy rozdział swojej twórczości, do którego dojrzewał w trakcie ostatniej dekady. To już nie jest zwyczajna publicystyka, to rzetelna analiza tego, dlaczego na przestrzeni dziejów nasze bohaterstwo obróciło się przeciw nam. Świetnie zaobserwowane i znajdujące potwierdzenie w dokumentach źródłowych analogie i procesy nieuchronnie prowadzące do niepotrzebnego rozlewu polskiej krwi na frontach całego świata. Siedemdziesiąt lat od zakończenia II wojny światowej można już bez kompleksów obalać mity i bajki, którymi karmiono nas z pokolenia na pokolenie.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Jakie piękne samobójstwo" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.