Jak wspierać rozwój dziecka w wieku 6–13 lat? (ebook) (do pobrania)

Jak wspierać rozwój dziecka w wieku 6–13 lat? (ebook)

Jak wspierać rozwój dziecka w wieku 6–13 lat? (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -9%

Kup na prezent
Twoje dziecko zaczyna naukę w szkole i chcesz je zachęcić do zdobywania wiedzy? Szukasz pomysłów, jak wypełnić jego wolny czas i rozwijać jego talenty?

Dzięki książce stworzysz dziecku warunki do efektywnej nauki, zorganizujesz zajęcia dodatkowe oraz wybierzesz odpowiednią szkołę. Dowiesz się, jak pomóc mu rozwijać jego pasje oraz jak pozbyć się złych nawyków i pokonać stres. Poznasz propozycje zabaw i ćwiczeń, które ułatwią zdobywanie wiedzy oraz uatrakcyjnią czas wolny.

Zapewnij dziecku jak najlepszy start w dorosłe życie!

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?
  • podpowiada, jak sprawić, by nauka stała się wspaniałą zabawą dla was obojga
  • uczy, jak budować samodzielność i odpowiedzialność twojego dziecka
  • podpowiada, o czym należy pamiętać, przygotowując się do rozmowy
  • prezentuje techniki uczenia się, które rozwiną pamięć, udoskonalą umiejętność szybkiego czytania i pomogą osiągnąć lepsze wyniki w szkole
  • wskazuje sposoby, jak uczyć dziecko umiejętności radzenia sobie w sytuacjach społecznych, np. w kontaktach z rówieśnikami, relacjach z rodzinąNatalia i Krzysztof Minge – psycholodzy z wieloletnim doświadczeniem. Zainteresowani rodzicielstwem bliskości oraz wspomaganiem rozwoju dzieci. Autorzy m.in. bestsellerowego poradnika Jak kreatywnie wspierać rozwój dziecka? oraz książki Rodzicielstwo bliskości.

Samo Sedno to seria nowoczesnych, praktycznych i podręcznych poradników, które trafiają w samo sedno. W serii znajdują się tytuły o tematyce m.in. biznesowej, parentingowej, psychologicznej czy dotyczącej zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego.

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję bez zabezpieczeń DRM

  • wersję, która zadziała na Twoim Kindlu

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Jak wspierać rozwój dziecka w wieku 6–13 lat? (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.