Jak tata pokazał mi wszechświat (Okładka twarda)

Jak tata pokazał mi wszechświat

Jak tata pokazał mi wszechświat (Okładka twarda)

Oferta specjalna -23%

Tata zabiera Ulfa na wieczorny spacer, by pokazać mu wszechświat. Idą na łąkę. Kiedy Ulf podziwia wszechświat, przyglądając się ślimakowi i źdźbłu trawy, tata irytuje się i każe mu patrzeć w górę. Tata pokazuje Ulfowi gwiazdy i nazywa je po imieniu. Ta wzniosła chwila kończy się jednak w dość nieoczekiwany sposób…

Przepiękna książka o rzeczach małych i wielkich, o rzeczach przyziemnych i niemal mistycznych. W prosty i niezwykle ujmujący sposób pokazuje przedszkolakowi otaczający go mikro- i makrokosmos, a rodzicom podpowiada, że dzieci rozumieją więcej, niż dorosłym mogłoby się wydawać.

Książka ciepła, mądra i poetycka, a jakże przy tym pełna humoru!Ulf Stark - urodzony w 1944 roku w Sztokholmie, Ulf Stark rozpoczął swoja przygodę z pisaniem w szkole średniej. Z czasem zasłynął jako autor książek dla dzieci i młodzieży - jego pozycje zdobyły wiele wyróżnień, w tym nagrody Szwedzkiej Akademii Książek dla Dzieci, Deutscher Jugendliteraturpreis czy Augustpriset od Szwedzkiego Stowarzyszenia Wydawców.

Ulf Stark w swoje książki często wplata wątki autobiograficzne. Nie stroni także od tematów trudnych i ważnych, jak pierwsza miłość, śmierć czy problemy z alkoholem. Dzięki temu jego pozycje są nie tylko dobrą zabawą dla dzieci i młodzieży, ale także uczą i przygotowują je do wejścia w trudny świat dorosłych.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Jak tata pokazał mi wszechświat" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.