Jak przeżyć zespół napięcia przedmiesiączkowego (PMS). Poradnik przetrwania dla kobiet i mężczyzn (Okładka miękka)

Jak przeżyć zespół napięcia przedmiesiączkowego (PMS). Poradnik przetrwania dla kobiet i mężczyzn

Jak przeżyć zespół napięcia przedmiesiączkowego (PMS). Poradnik przetrwania dla kobiet i mężczyzn (Okładka miękka)

Oferta specjalna -62%
Kup na prezent
Ornatowska, psycholog i autorka wielu publikacji z dziedziny poprawy jakości życia, podpowiada, jak sprawdzić, czy PMS jest także Twoim problemem, oraz jak radzić sobie z najróżniejszymi jego objawami - w taki sposób, by znajomi nie przestali poznawać Cię na ulicy, a Twój mężczyzna nie uciekał co miesiąc z domu.

Przede wszystkim zaś wskazuje, jak zachować równowagę w czasie tych trudnych dni. Z tą książką nauczysz się szybko i pewnie rozpoznawać symptomy nadchodzących kłopotów, neutralizować je dzięki diecie oraz technikom relaksacyjnym, sprawiać sobie przyjemność, by wrócił Ci lepszy humor. Co więcej, przestaniesz co miesiąc wyżywać się na najbliższych Ci osobach. Sprawę ułatwi Ci także podsunięcie partnerowi rozdziału przeznaczonego właśnie dla niego, z poradami pozwalającymi przetrwać z kobietą dotkniętą PMS.

Jeśli zależy Ci na spokojniejszymi szczęśliwszym życiu każdego dnia, koniecznie sięgnij po tę pozycję! Jak PMS może utrudnić Ci życie Sprawdź, czy go masz - kwestionariusz oceniający poziom objawów Definicje - czym jest PMS Dieta - pierwsza pomoc przy objawach fizycznych i fizjologicznych Techniki zmiany nastroju - jak sobie radzić z objawami psychologicznymi Inne sposoby na przetrwanie trudnych dni - zadbaj o swój komfort Dla mężczyzn - jak sobie poradzić z kobietą z PMS Relacje z innymi - jak żyć bez konfliktów Daj sobie radę z PMS i żyj w równowadze!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Jak przeżyć zespół napięcia przedmiesiączkowego (PMS). Poradnik przetrwania dla kobiet i mężczyzn" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.