Jak mysz pod miotłą (MP3)

Jak mysz pod miotłą
Większość dorosłych zna zbiorek opowiadań „Kukuryku na ręczniku” z radami, jak się zachować w trudnych sytuacjach. Ale miłośnicy twórczości Marii Kownackiej powinni również sięgnąć po inne jej opowiadania w wersji audio: „Jak mysz pod miotłą”. To znakomite historyjki, które pomogą przedszkolakom i uczniom pierwszych klas szkoły podstawowej zrozumieć przysłowia oparte na porównaniach. Tytułowa mysz pod miotłą, ale również wół niepasujący do karety, dziura w moście, kwiatek przy kożuchu – o tych wszystkich powiedzeniach oraz o kilku innych, które warto znać, aby móc je zastosować lub zrozumieć, gdy ktoś ich użyje usłyszymy w nagraniu.

Audiobook to nauka i rozrywka w jednym – niepowtarzalna okazja, aby miło spędzić czas i przy okazji dowiedzieć się czegoś mądrego i przydatnego. Dla małych i dużych miłośników języka polskiego i ciekawych opowieści. I oczywiście fanów Marii Kownackiej.

Zbiór opowiadań dla najmłodszych: Jak wół do karety; Jak kura na pieprzu; Jak mysz pod miotłą; Jak dziura w moście; Jak kwiatek do kożucha; Jak kura patykiem; Jak u Pana Boga za piecem; Jak pies na płocie.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Jak mysz pod miotłą" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.