Jadę sobie. Azja – przewodnik dla podróżujących kobiet (MP3)

Jadę sobie. Azja – przewodnik dla podróżujących kobiet
Opowieść o podróży i nie tylko

Praktyczny przewodnik dla podróżujących kobiet – teraz również w wersji audio!

Marzena Filipczak, pasjonatka wypraw krótkich i długich, dziennikarka i podróżniczka zabiera nas do Azji i podpowiada, jak przemieszczać się po tym kontynencie mądrze i pomysłowo. Nie jest to przewodnik w klasycznym rozumieniu tego słowa, to nie gotowe propozycje wycieczek z wyznaczonymi trasami, ale tekst, który z pewnością zainspiruje, szczególnie kobiety, do zaplanowania własnej wyprawy, a przede wszystkim podpowie, jak zrobić to z głową, czego się wystrzegać, jak przygotowałaś się do wyjazdu, aby na miejscu uniknąć nieporozumień, problemów, rozczarowania.

Audiobook to też relacja z półrocznego pobytu Marzeny Filipczak w Azji, ze wszystkimi jej blaskami i cieniami, szczerymi opisami doświadczeń z przemieszczania się po Tajlandii, Kambodży, Wietnamie, Malezji i Borneo.

Autorka zwraca uwagę, że jedną z najistotniejszych spraw w podróżowaniu jest… samo podjecie decyzji, bo podróż zaczyna się w nas samych.

„Jadę sobie. Azja...” w wersji audio ukazuje się w interpretacji Marii Peszek.

Marzena Filipczak jest dziennikarką i redaktorką. Zanim w 2008 roku wyjechała na pół roku do Azji, przez 13 lat pracowała w Gazecie Wyborczej i Metrze. W chwilach pomiędzy łamaniem gazety i ustawianiem makiety przejechała na własną rękę niemal całą Europę.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Jadę sobie. Azja – przewodnik dla podróżujących kobiet" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.