Jadąc do Babadag (ebook) (do pobrania)

Jadąc do Babadag (ebook)

Jadąc do Babadag (ebook) (do pobrania)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • wyruszysz w niezwykłą podróż po nieco zapomnianych zakątkach i kulturach Europy
  • jesteś fanem literatury Andrzeja Stasiuka
  • dzięki tej książce autor został laureatem Nagrody Nike

Kup na prezent

Samochodem, autostopem, pociągiem. Ale jednocześnie jest to podróż w głąb świadomości mieszkańca tej części Europy, która zawsze była uważana za gorszą, zapóźnioną, prymitywną i zacofaną.Jednak autor ogląda te kraje w sposób pozbawiony kompleksów. Czasami ma się nawet wrażenie, że to jedyne kraje na ziemi, co pozwala uniknąć nudnych i jałowych porównań z Zachodem bądź Wschodem. "Jadąc do Babadag" to książka przygodowa i podróżnicza. Nie tylko w sensie geograficznym, ale także – a może przede wszystkim – duchowym.

"Kto kiedykolwiek zobaczył „materię w ostatecznym upadku” tak, jak bohater „Dukli” w opuszczonym szalecie miejskim, ten nie zazna spokoju. Dowodem na to jest „Jadąc do Babadag” (...) W miarę czytania okazuje się, że ta książka nie jest wcale dziennikiem podróży, ale traktatem o naturze świata, z ostrym podziałem na to, co prawdziwe i fałszywe."- Justyna Sobolewska

To nie jest zwykła książka podróżnicza, tylko raczej zapis świadomości i światopoglądu. Wędrówka do swojego wnętrza i poszukiwanie dzięki mapom krain, a dzięki krainom prawdziwego życia, które wrze.

Sebastian Frąckiewicz

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję bez zabezpieczeń DRM

  • wersję, która zadziała na Twoim Kindlu

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Jadąc do Babadag (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.