Jackie (CD)

Jackie

Jackie (CD)

Ciara

Ciara

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • przy jego tworzeniu pracowali jedni z największych producentów i tekściarzy branży muzycznej: Dr. Luke, Polow da Don, Harmony Samuels, The Underdogs
 • Ciara jest jedną z najciekawszych i wyjątkowo zdolnych artystek nurtu R&B
 • to świetny prezent dla każdego fana R&B

 • Szósta płyta studyjna zwyciężczyni nagrody Grammy, Ciary, zatytułowanej - „Jackie”. Nazwa album nie jest przypadkowa – piosenkarka nazwała go tak na cześć swojej matki. Przy jego tworzeniu pracowali jedni z największych producentów i tekściarzy branży muzycznej: Dr. Luke, Polow da Don, Harmony Samuels, The Underdogs (Damon Thomas i Harvey Mason, Jr.), jak również Rock City, Ester Dean oraz twórczyni hitów, Diane Warren.

  Ciara to amerykańska wokalistka, autorka tekstów, a ostatnio również modelka, która podbiła rynek muzyczny za sprawą takich hitów jak „Love Sex Magic” (z udziałem Justina Timberlake’a), debiutanckiego „Goodies” z 2004r. czy „1,2 Step”. Jest jedną z najciekawszych i wyjątkowo zdolnych artystek nurtu R&B. Świadczy o tym jej współpraca z m.in. Missy Eliot, Will I Am, Janet Jackson, Jay-Z czy wspomnianym Justinem Timberlake’iem. Ma na swoim koncie 5 albumów, nagrodę Grammy, trzy statuetki BET Awards i MTV Awards.
 • 1. Jackie (B.M.F.)
  2. That’s How I’m Feelin’ feat. Pitbull & Missy Elliott
  3. Lullaby
  4. Dance Like We’re Making Love
  5. Stuck On You
  6. Fly
  7. I Bet
  8. Give Me Love
  9. Kiss & Tell
  10. One Woman Army
  11. I Got You
  12. One Woman Army Intro 
  13. One Woman Army 
  14. I Got You 
  15. I Bet (R3hab Remix)
  16. I Bet (Remix) feat. Joe Jonas

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Jackie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.