Ja inkwizytor. Głód i pragnienie (audiobook) (MP3)

Ja inkwizytor. Głód i pragnienie (audiobook)

Ja inkwizytor. Głód i pragnienie (audiobook) (MP3)

  • FRAUNHOFER
Seria opowiadań Jacka Piekary, które ukazują się pod wspólnym szyldem „Ja, inkwizytor” od kilku lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników, a teraz ukazuje się również w wersji audio.

Cykl audiobooków pozwoli wrócić do ulubionych tytułów miłośnikom Mordimera Madderdina, a tym, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać tej niezwykłej postaci, umożliwi wkroczenie do świata inkwizytora. Niepowtarzalny klimat tej opowieści sprawi, że miłośnicy gatunku z pewnością zechcą sięgnąć po pozostałe tomu serii.

„Głód i pragnienie” to nagranie, które zawiera dwa „rozdziały” przygód tej tajemniczej postaci. Znowu na ponad jedenaście godzin możemy udać się w podróż do świata, w którym do wyjaśnienia jest zagadka, a to, co pozornie wydaje się oczywiste i jasne, okaże się rządzone przez nieczyste siły i zdecydowanie bardziej niebezpieczne. W tym tomie autor poświecił nieco więcej uwagi osobistemu życiu inkwizytora, które dla wielu słuchaczy okazać się może równie zaskakujące, jak jego zawodowe zajęcia.

„– Dłuto, sztuk jedna. Nożyce krawieckie, jedna para... – powiedziałem i spojrzałem na mężczyznę przywiązanego do fotela, który obserwował mnie z przerażeniem, z pobladłą i wykrzywioną twarzą. – Nawet nie przypuszczasz, ile rzeczy da się wyrzeźbić za pomocą jednego dłuta. Nie wiesz, jak wiele da się przykroić oraz przyciąć za pomocą jednej pary nożyc – kontynuowałem z łagodnym zamyśleniem.

Usłyszałem, że mężczyzna szczęka zębami, i wtedy zobaczyłem mokrą plamę rozlewającą się po jego spodniach.”

Polecamy audiobook „Głód i pragnienie”, który podobnie jak inne tytuły z serii „Ja, inkwizytor”, ukazał się w znakomitej interpretacji Janusza Zadury.

Bezpłatny rozdział do sprawdzenia online na kanale YouTube audioteka.pl JACEK PIEKARA (ur. 19 maja 1965 w Krakowie) – rodzimy pisarz fantasy, wszechstronny i utalentowany. Studiował psychologię i prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Debiutował w sierpniu 1983 opowiadaniem „Wszystkie twarze szatana” na łamach miesięcznika „Fantastyka”, a jego pierwszą powieścią był „Labirynt” (1987). Obecnie znany z serii opowiadań o czarodzieju Arivaldzie z Wybrzeża oraz opowiadań o Mordimerze Madderdinie – inkwizytorze żyjącym w alternatywnym świecie, w którym Chrystus zszedł z krzyża i objął władzę nad ludzkością. Na cykl składają się tomy: „Sługa Boży” (wydanie audio: BA 2009), „Młot na czarownice” (wydanie audio: BA 2010), „Miecz aniołów” (wydanie audio: BA 2011), „Łowcy Dusz” (wydanie audio: BA 2012), „Płomień i krzyż”, „Ja, inkwizytor. Wieże do nieba” (wydanie audio: BA 2012), „Ja, inkwizytor. Dotyk zła” (wydanie audio: BA 2013), „Ja, inkwizytor. Bicz Boży” (wydanie audio: BA 2014) oraz „Ja, inkwizytor. Głód i pragnienie” (wydanie audio: BA 2014).

Współtworzył scenariusz gry komputerowej „Książę i Tchórz”, w której występuje Arivald – postać z jego opowiadań.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Ja inkwizytor. Głód i pragnienie (audiobook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.