Ja inkwizytor. Bicz Boży (audiobook) (MP3)

Ja inkwizytor. Bicz Boży (audiobook)

Ja inkwizytor. Bicz Boży (audiobook) (MP3)

  • FRAUNHOFER
Oto On, inkwizytor i sługa Boży. Człowiek głębokiej wiary.

W audiobooku zatytułowanym „Bicz Boży”, podobnie jak w pozostałych częściach cyklu Jacka Piekary „Ja, inkwizytor”, usłyszymy pasjonującą opowieść o życiu Mordimera Madderdina, niezwykłego człowieka wielkiej wiary. Słuchacze znajda tu wszystko, co najlepsze w twórczości Piekary: tajemnicę, fascynujący proces dochodzenia do prawdy i przepowiednię dotycząca samego głównego bohatera. Audiobook trzyma w napięciu i stanowi wspaniałe połączenie powieści sensacyjnej z fantastyką. Choć świat przedstawiony jest wytworem wyobraźni autora, usłyszymy tu również o postaciach żyjących naprawdę. Ich udział w akcji będzie mocno zaskakujący. Leje się tu krew, ściele się trup, a zagadkę morderstw na dostojnikach kościelnych może rozwiązać chyba tylko jedna osoba, niezawodny Mordimer Madderdin.

Mordimer Madderdin musi dowiedzieć się kto i dlaczego w okrutny sposób zabija dostojników Kościoła. Czy giną dlatego, że są ludźmi wielkiej świętości, czy że popełnili obrzydliwe zbrodnie? Czy mordercą jest szaleniec, desperat, a może potężny czarnoksiężnik lub demon?

„Bicz Boży” to nie tylko historia skomplikowanego śledztwa. To również opowieść, w której wyjawiona zostaje tajemnica zniknięcia Jezusa Chrystusa, niektóre sekrety Wewnętrznego Kręgu Inkwizytorium, a także przepowiednia dotycząca przyszłości samego Mordimera.

Polecamy tę opowieść fanom postaci oraz tym, którzy jeszcze nie słuchali książek Jacka Piekary w wersji audio. To znakomita okazja, aby poznać jednego z najciekawszych bohaterów polskiej literatury fantasy.

„Bicz Boży”, podobnie jak wcześniejsze części cyklu, ukazał się w znakomitej interpretacji Janusza Zadury.

Bezpłatny rozdział do sprawdzenia online na kanale YouTube audioteka.pl

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Ja inkwizytor. Bicz Boży (audiobook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.