Ja, anielica (MP3)

Ja, anielica
Ja, Wiktoria Biankowska, obiecuję wieść przykładne życie na Ziemi i już nigdy więcej nie pomagać diabłom w ich niecnych sprawkach.

Beleth, Azazel, Kleopatra i Śmierć znani z powieści Ja, diablica powracają! A to oznacza, że już nikt nie będzie się nudził.

Kolejna książka Katarzyny Bereniki Miszczuk w wersji audio, tym razem w interpretacji Anny Szawiel. Również w tej powieści spotkamy Weronikę, bohaterkę poprzedniej opowieści autorki zatytułowanej „Ja, diablica”.

Tym razem posłuchamy o nowym życiu Weroniki Biankowskiej, która ma postanowienie: od tej pory będzie wzorem cnót. Kończy z poprzednim życiem i nie pomoże już diabłom w ani jednej sprawie.

Ale czy to takie proste? Szczególnie, że właśnie na jej progu pojawił się niezwykle przystojny diabeł i prosi ją o pomoc w odzyskaniu skrzydeł. Beleth ma złote oczy i potrafi być bardzo sugestywny.

Znowu usłyszymy o Azazelu, Kleopatrze i Śmierci. Ponownie śledzić będziemy losy Weroniki i jej niedawnych towarzyszy, o których tak silnie stara się zapomnieć. Jak potoczy się jej nowe życie? Nietypowe prośby w najmniej odpowiednim czasie to chyba specjalność jej starych znajomych.

Polecamy audiobook, który trzyma w napięciu i jest wspaniałą rozrywką: pełną humoru i barwnych postaci. Nic tu nie jest oczywiste, nic nie będzie takie, jak początkowo może się wydawać.

Zarówno „Ja, anielica”, jak i pierwsza część cyklu „Ja, diablica” ukazały się w wersji audio.

Nieprzyzwoicie zabawny audiobook o niebiańsko-piekielnej rzeczywistości. Do diabła - tego trzeba posłuchać!

Polecamy także powieść autorki spoza serii o Weronice Biankowskiej zatytułowaną „Druga szansa”, która także dostępna jest jako audiobook.

AUTOR

Katarzyna Berenika Miszczuk (ur. 1988) – studentka kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Wilka (2006), swoją debiutancką powieść, napisała w wieku piętnastu lat, a wydała trzy lata później. W roku 2009 ukazała się kontynuacja tej książki, Wilczyca, za którą autorka została nominowana do Nagrody Nautilus, przyznawanej przez czytelników w corocznym plebiscycie na najlepszy polski fantastyczny utwór literacki.

Ja, anielica to dalszy ciąg powieści Ja, diablica (2010). W przygotowaniu ostatnia część trylogii – Ja, potępiona.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Ja, anielica" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.