IOWA-10TH ANNIVERSARY EDITION (CD+DVD)

IOWA-10TH ANNIVERSARY EDITION

IOWA-10TH ANNIVERSARY EDITION (CD+DVD)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • jest to wyjątkowe, 3 płytowe wydanie jubileuszowe
 • utwory mają swoją moc i przez długi czas zostają w głowie
 • Iowa to prawdziwy rarytas dla fanów zespołu

 • Jeden z najważniejszych albumów w historii ostrego grania, a na pewno największe wydawnictwo w XXI wieku, zawierające skomasowaną tak potężną dawkę mocy i bezkompromisowej brutalności, świętuje jubileusz 10-lecia! We wrześniu 2001 roku "Iowa" powaliła świat na kolana, debiutując w Wielkiej Brytanii na pierwszym miejscu listy albumów!

  W 2011 roku album ukazuje się ponownie w specjalnej, poszerzonej edycji. Drugi w dyskografii krążek szaleńców z Des Moines w stanie Iowa wyniósł Slipknot na szczyty popularności, na których pozostają do dziś. Niestety, nie ma już w składzie niestety zmarłego nagle w 2010 roku basisty Paula Graya. Album "Iowa" zademonstrował wyraźnie, że dziewięcioosobowy muzyczny kolektyw zamierza robić karierę na własnych warunkach, swą wielkość pokazując także na niezapomnianych koncertach.

  Jeden z nich, "Disasterpieces - Live In London 2002" wypełnia drugi krążek ze wznowionego zestawu. Pierwszy, to "Iowa" uzupełniona o utwór bonusowy - "My Plague (New Abuse Mix)". DVD to coś specjalnego dla fanów - film o tytule "Goat", którego reżyserem jest Clown, czyli M. Shawn Crahan, od samego początku kierownik artystyczny i spiritus movens wszystkiego, co wiąże się ze Slipknot. Znajdą się na nim niepublikowane wcześniej wywiady oraz zdjęcia pokazujące powstawanie "Iowa" i szaleństwo na punkcie Slipknot, a także cztery wideoklipy. Całość będzie miała inną oprawę graficzną niż oryginalna "Iowa". Wspaniałe podsumowanie rocznicy wspaniałego albumu.
 • Disc: 1
  1. (515)
  2. People = Shit
  3. Disaterpiece
  4. My Plague
  5. Everything Ends
  6. The Heretic Anthem
  See all 15 tracks on this disc 


  Disc: 2

  1. 515)
  2. People = Shit
  3. Liberate
  4. Left Behind
  5. Eeyore
  6. Disasterpiece
  See all 18 tracks on this disc 


  Disc: 3

  1. Goat

   

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"IOWA-10TH ANNIVERSARY EDITION" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.