Inwazja. Magiczne Drzewo (Okładka twarda)

Inwazja. Magiczne Drzewo

Inwazja. Magiczne Drzewo (Okładka twarda)

Oferta specjalna -26%
Kup na prezent
Szaleńcze tempo historii to najlepszy dowód na to, że przeżywanie literatury może być pasjonujące. Właśnie dlatego Maleszka jest polecany nawet najmłodszym czytelnikom, bowiem nikt inny, tak jak on, nie zarazi miłością do książek.

Tak jak w poprzednich częściach tej serii, tak i w "Magicznym Drzewie" grupka przyjaciół musi poradzić sobie z przeciwnościami losu. Dzieciaki, mimo starań, znowu pakują się w kłopoty. Tym razem Idalia, Alik i Kuki muszą stawić czoło Ogromnym, którzy niespodziewanie przybywają na Ziemię. Czy bohaterom uda się wygrać z olbrzymami? Jak się do tego zabrać? Ogromne stworzenia mogą zagrozić całej ludzkości! Niestrudzeni przyjaciele z pewnością nie poddadzą się łatwo. W obronie świata sięgną po znaną sobie magię.

Andrzej Maleszka to polski pisarz specjalizujący się w literaturze młodzieżowej i dziecięcej. Jest także reżyserem i scenarzystą. Zawodowo związany z poznańskim Teatrem Nowym. Artysta był wielokrotnie nagradzany - jego cykl "Magiczne drzewo" zdobył w 2007 r. międzynarodową Nagrodę Emmy w kategorii produkcji telewizyjnych dla dzieci i młodzieży. Andrzej Maleszka studiował filologię polską i teatrologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Inwazja. Magiczne Drzewo" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.