Interval Training-Mężczyźni (MP3)

Interval Training-Mężczyźni
Doskonałą alternatywą dla treningów aerobowych jest trening interwałowy. Taką formę treningu można stosować we wszystkich dyscyplinach sportowych w celu poprawy wydolności.

Interwał to odcinek wysiłku o wysokiej intensywności, w czasie którego intensywność rośnie, oraz odcinek aktywnego wypoczynku, w którym następuje obniżenie intensywności.

Trening ten charakteryzuję się ciągłą zmianą intensywności z lekkiej (faza odciążenia) do submaksymalnej (faza obciążenia). Faza obciążenia będzie uzależniona oczywiście od czasu jej trwania. Intensywność z jaką będziemy trenować będzie się zmieniać ze średniej do dużej, a nasze tętno będzie się mieścić w zakresie 75-90% tętna maksymalnego. Gdy czytasz te wszystkie informacje nasuwa Ci się zapewne pytanie : w porządku, ale co to wszystko mi da? Przede wszystkim Twoja przemiana materii znacznie przyśpieszy, dzięki czemu zaczniesz tracić zbędny tłuszcz a w wakacje pochwalisz się smukła i wyrzeźbioną sylwetką. Dodatkowo wzrośnie Twoja wytrzymałość podstawowa, a także poprawisz swoją wydajność tlenową. Przez najbliższe 8 tygodni skorzystamy z ekstensywnej metody interwałowej. Każdego tygodnia nasz mikrocykl będzie się zmieniał poprzez zwiększanie czasu obciążenia, a następnie skracanie czasu odciążenia.

INTERWAŁ = FAZA WYSIŁKU INTENSYWNEGO + AKTYWNY WYPOCZYNEK

Po zakupie naszego produktu, otrzymasz możliwość konsultacji z trenerem personalnym specjalizującym się właśnie w treningu interwałowym.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Interval Training-Mężczyźni" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.