Informatyka Europejczyka 6 Podręcznik z płytą CD Edycja Windows XP Linux Ubuntu MS Office 2003 OpenOffice.org (Okładka miękka)

Informatyka Europejczyka 6 Podręcznik z płytą CD Edycja Windows XP Linux Ubuntu MS Office 2003 OpenOffice.org

Informatyka Europejczyka 6 Podręcznik z płytą CD Edycja Windows XP Linux Ubuntu MS Office 2003 OpenOffice.org (Okładka miękka)

Oferta specjalna -20%

Kup na prezent
Co Ty na to, by z nauki czerpać wreszcie mnóstwo radości? Razem z Twoimi przyjaciółmi, Zuzią Poziomką, Martynką Malinką, Tomkiem Ananasem i Jasiem Cytrynką, przeniesiesz się do niezwykłej krainy wiedzy. Szybko otwórz książkę, włącz płytę CD i zacznij zabawę z komputerm. Zobaczysz, że wkrótce Twoje ulubione gry, quizy, puzzle i krzyżówki będą Ci pomagać w nauce. Ważne definicje, pojęcia, ciekawostki, uwagi oraz informacje do zapamiętania znajdziesz w kolorowych ramkach w podręczniku. Jeszcze nigdy lekcje nie były takie przyjemne.

Czas na poważną informatykę, ale trochę na wesoło. Dzięki książce do zajęć komputerowych z serii Informatyka Europejczyka szóstoklasista pozna zasady bezpiecznej i higienicznej pracy z komputerem oraz z łatwością opanuje podstawy programowania. Po tych zmaganiach z chęcią odpręży się, tworząc krzyżówki i rebusy. Ponadto dowie się jak stosować w swoich prezentacjach niestandardowe animacje i efekty specjalne, a także nauczy się korzystać z funkcji ułatwiających obliczenia matematycznych w arkuszu kalkulacyjnym.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Informatyka Europejczyka 6 Podręcznik z płytą CD Edycja Windows XP Linux Ubuntu MS Office 2003 OpenOffice.org" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.