Informatyka Europejczyka 4-6 Podręcznik (Okładka miękka)

Informatyka Europejczyka 4-6 Podręcznik

Informatyka Europejczyka 4-6 Podręcznik (Okładka miękka)

Podręcznik dopuszczony do użytku szkolnego przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania i wpisany do wykazu podręczników przeznaczonych do kształcenia ogólnego do nauczania informatyki na poziomie szkoły podstawowej, na podstawie opinii rzeczoznawców: mgr inż. Anny Koludo, mgr. Włodzimierza Kruszwickiego, mgr. inż. Zdzisława Nowakowskiego, dr Elżbiety Świderskiej.

"Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla szkoły podstawowej" to podręcznik, dzięki któremu nauczysz się wszystkiego, co będzie Ci potrzebne podczas codziennej pracy z komputerem. Dowiesz się, jak zbudowany jest komputer, nauczysz się pisać na klawiaturze i wykorzystywać programy do edycji tekstów. Wykorzystasz komputer do nauki i rozrywki, znajdziesz interesujące informacje w internecie i stworzysz prezentację multimedialną. Wykonasz wiele praktycznych ćwiczeń i przykładów. Komputer odkryje przed Tobą wszystkie swoje tajemnice.

* Budowa zestawu komputerowego
* Systemy operacyjne, pliki i katalogi
* Pisanie na klawiaturze i edycja tekstów
* Gry komputerowe
* Programy edukacyjne
* Strony WWW i poczta elektroniczna

Płyta CD-ROM dołączona do podręcznika zawiera bezpłatne oprogramowanie -- program antywirusowy, przeglądarkę WWW, program graficzny oraz pakiet biurowy -- a także dodatkowe materiały do ćwiczeń.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Informatyka Europejczyka 4-6 Podręcznik" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.