Indie games. Podręcznik niezależnego twórcy gier (ebook) (do pobrania)

Indie games. Podręcznik niezależnego twórcy gier (ebook)

Indie games. Podręcznik niezależnego twórcy gier (ebook) (do pobrania)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • marzysz o stworzeniu własnej gry
 • szukasz praktycznych porad od doświadczonych twórców
 • to pierwsza w Polsce książka na ten temat
Kup na prezent
 • Marzysz o stworzeniu własnej gry? Chcesz rozpocząć karierę w branży gier wideo?
  Zacznij od pierwszego w Polsce podręcznika skierowanego do osób, które chcą poznać tajniki pracy niezależnego studia developerskiego. Poradnik w przystępny sposób opisuje wszystkie etapy prowadzenia projektów indie game, od zbierania funduszy, poprzez produkcję, marketing, aż po procesy wydawnicze i kanały dystrybucji. Książka zawiera przykłady najciekawszych projektów gamingowych oraz wywiady z przedstawicielami niezależnych devteamów. Doświadczeni twórcy zdradzają czytelnikom sekrety swoich projektów i udzielają rad, jak uniknąć typowych błędów początkującego developera.
  Polskie gry odnoszą sukcesy na całym świecie, w kraju coraz więcej uczelni i organizacji zajmuje się edukacją przyszłych twórców gier, brakuje natomiast polskiej lektury, która pozwoliłaby na samodzielne zgłębienie tematu. W to miejsce doskonale wpasowuje się niniejszy podręcznik developera.
  Polskie wydanie uzupełniono o dodatkowy materiał poświęcony rodzimym studiom – 11bit studios, twórców bestsellerowej gry This War of Mine oraz Flying Wild Hog, autorów gry Shadow Warrior 2.  „Indie games. Podręcznik niezależnego twórcy gier” polecają Game Dev School, 1ndie World, Magazyn Pixel oraz targi Poznań Game Arena.

  1% przychodu ze sprzedaży tej książki zostanie przekazany na wspieranie polskich twórców gier niezależnych.

  Zacząć tworzyć grę jest łatwo, ale doprowadzić ten proces do końca, jest bardzo, bardzo trudno. Jak gry kończyć, to temat wielu innych dzieł, ale niniejsza książka pozwoli Czytelnikom rozwiązać wiele z podstawowych problemów początkującego twórcy, pozwalając mu skupić się na tym, co najtrudniejsze – na skutecznej realizacji swojego pomysłu, zakończonej sukcesem w postaci gry, którą będą cieszyć się gracze.

  Maciej Miąsik

 • Indie Games. Podręcznik niezależnego twórcy gier - fragment Fragment Epub POBIERZ
  Indie Games. Podręcznik niezależnego twórcy gier - fragment Fragment Mobi POBIERZ

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Indie games. Podręcznik niezależnego twórcy gier (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.