IMMORTALIZED (DELUXE VERSION) (CD)

IMMORTALIZED (DELUXE VERSION)
 • Niedługo po ukazaniu się znakomitej płyty "Asylum", chicagowska formacja Disturbed zawiesiła działalność. Letarg definitywnie zakończy się 21 sierpnia 2015 - w dniu premiery szóstego studyjnego albumu zespołu, zatytułowanego "Immortalized". W sieci można znaleźć wideoklip do pierwszej piosenki, która zapowiada płytę "Immortalized". Filmowa ilustracja powstała do kawałka "The Vengeful One". Za reżyserię odpowiada Phil Mucci (m.in. Monster Magnet, High On Fire, Torche).

  "Chcieliśmy zniknąć u szczytu naszych możliwości i tak też zrobiliśmy. Oraz powrócić, kiedy znów będziemy czuli nową energię. Tak też się stało" - opowiada o powrocie zespołu Draiman. "Od 1998 roku praktycznie nie mieliśmy przerwy" - dodaje Mike. "Musieliśmy porobić coś na własny rachunek. Nie trzeba było długo czekać, aż znów powróci chęć zrobienia czegoś razem" - dopowiada bębniarz. Piosenki napisano w 2014 roku. W komponowaniu brali udział wszyscy muzycy Disturbed, co nie zdarzyło się od 2001 roku. "To było wspaniałe doświadczenie. Wszystkie piosenki powstały w jednym pokoju. Czuliśmy się jak w początkach kariery" - zapewnia David.

  Nagrań dokonano w Las Vegas, w studiu Hideout Recordings, a za konsoletą siedział Kevin Churko (m.in. Ozzy Osbourne, Five Finger Death Punch).
 • 1. The Eye Of The Storm
  2. Immortalized
  3. The Vengeful One
  4. Open Your Eyes
  5. The Light
  6. What Are You Waiting For
  7. You're Mine
  8. Who
  9. Save Our Last Goodbye
  10. Fire It Up
  11. The Sound Of Silence
  12. Never Wrong
  13. Who Taught You How To Hate
  14. Tyrant (Bonus Track)
  15. Legion Of Monsters (Bonus Track)
  16. The Brave And The Bold (Bonus Track)

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"IMMORTALIZED (DELUXE VERSION)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.