Batman Detective Comics. Tom 6 - Ikar (Okładka twarda)

Batman Detective Comics. Tom 6 - Ikar

Batman Detective Comics. Tom 6 - Ikar (Okładka twarda)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • jesteś fanem Mrocznego Rycerza
  • kolekcjonujesz komiksy DC
  • jesteś ciekaw, co wydarzy się w 6 tomie Batman Detective Comics
Kup na prezent

 

 

Szósty tom serii o kryminalnych przygodach superbohaterów z Gotham.

 

 

W tym albumie główną rolę odgrywa najsławniejszy z nich - Batman. Bruce Wayne zawiera pakt z pewną działaczką społeczną, aby wspólnymi siłami zagospodarować Wschodnie Nabrzeże, czyli najbiedniejszy obszar Gotham.

 

Wspólniczka Bruce'a niespodziewanie ginie na progu rezydencji Wayne'ów. Policja zaczyna podejrzewać miliardera i szukać jego powiązań ze światkiem handlarzy żywym towarem i narkotykami. Wszystko kręci się bowiem wokół śmiertelnie niebezpiecznego narkotyku znanego jako Ikar. Detektyw Harvey Bullock, który kilka lat wcześniej miał do czynienia z tym środkiem odurzającym, chce dorwać człowieka odpowiedzialnego za ponowne wprowadzenie go na rynek. Podejrzewa, że tą osobą jest właśnie Bruce Wayne. 

 

W tej sytuacji Batman jest zmuszony rozpocząć własne śledztwo. Zebrane przez niego dowody wskazują na szeroko zakrojony spisek z udziałem skorumpowanych polityków i rwalczących ze sobą gangów.

 

Mroczny Rycerz musi się spieszyć, aby odkryć prawdę, zanim jego alter ego trafi do więzienia.

 


 

Komiks został stworzony przez duet autorski znany wcześniej ze wspólnej pracy nad serią o Flashu, która została bardzo dobrze przyjęta przez amerykańskich krytyków.   

 

 

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Batman Detective Comics. Tom 6 - Ikar" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.