Igrając z ogniem (Okładka miękka)

Igrając z ogniem

Igrając z ogniem (Okładka miękka)

Oferta specjalna -21%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • lubisz dobry thriller
  • książka trzyma w niesamowitym napięciu od początku do końca
  • rozwiążesz zagadkę tajemniczej kompozycji muzycznej
Kup na prezent

Autorka bestsellerowej serii “RIZZOLI & ISLES“tym razem napisała thriller osnuty wokół utworu muzycznego skomponowanego w Wenecji u progu drugiej wojny światowej.Julia Ansdell, skrzypaczka, matka trzyletniej Lilly, podczas pobytu w Wenecji wchodzi w posiadanie partytury z zapisem nutowym utworu „Incendio“ skomponowanego przez nieznanego muzyka Lorenzo Todesco. Gdy Julia próbuje zagrać utwór, jej córka wpada w szał, zabija kota i próbuje skrzywdzić matkę. Jaki jest związek pomiędzy dziwnym zachowaniem dziewczynki a nieznanym utworem muzycznym? Tropy wiodą do Wenecji lat 40. XX wieku i związku dwojga młodych muzyków, który nie miał szans na powodzenie we Włoszech Benito Mussoliniego.


"Tess Gerritsen od dawna była na liście moich ulubionych autorów thrillerów. Ale „Igrając z ogniem“, to strzał w zupełnie nowym kierunku.Spróbujcie przeczytać pierwszy rozdział i całą resztę nie niszcząc stron książki w rozgorączkowaniu.Książka robi niesamowite wrażenie. Jest TAK dobra!" - David Baldacci

 

 

 

 

 

Wyobraźnia Gerritsen pozwala jej docierać do tak mrocznych i przerażających zakamarków ludzkiej psychiki, że Edgar Allan Poe i H.P. Lovecraft wydają się przy niej niewiniątkami.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Igrając z ogniem" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.