I niechaj cisza wznieci wojnę. Opowiadania (MP3)

I niechaj cisza wznieci wojnę. Opowiadania
Audiobook, na który czekali miłośnicy trylogii krzyżackiej Dariusza Domagalskiego. To zbiór opowiadań, które mogą być traktowane jako osobna opowieść lub kontynuacja. Fanów poprzednich książek autora z pewnością ucieszy informacja, że ponownie spotkamy tu dobrze znanych bohaterów.

Wspaniałe połączenie historii Polski i świata nadprzyrodzonych, niewyjaśnionych zdolności, które zmieniają bieg wydarzeń. Serie docenili zarówno słuchacze, którzy lubią powieści historyczne, jak i fani fantastyki. Tym razem do odbiorców trafia sześć opowiadań, bohaterami których są głównie Przebudzeni. To tom, od którego śmiało można rozpocząć poznawanie historii stworzonych przez Domagalskiego. Słuchacze, którzy zapoznali się już z powieściami i opowiadaniami, doceniają ogromną historyczną wiedzę autora i jego niezwykłą wyobraźnię w budowaniu świata przedstawionego.

Polecamy „I niechaj cisza wznieci wojnę” oraz pozostałe audiobooki autora – powieści, które złożyły się na trylogię krzyżacką i w niezwykle interesujący sposób ujmują autentyczne wydarzenia z początku XV wieku: „Delikatne uderzenie pioruna”, „Aksamitny dotyk nocy” oraz „Gniewny pomruk burzy”.

Wszystkie części serii w wersji audio przeczytał na potrzeby nagra Roch Siemianowski.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"I niechaj cisza wznieci wojnę. Opowiadania" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.