Hydorah (PC cyfrowe)

Hydorah

Hydorah (PC cyfrowe)

4.82 / 11 głosów

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • strzelanki wciąż nie kojarzą ci się jedynie z FPS-ami
 • masz zręczne palce, godne zabójczego pianisty
 • chcesz sobie postrzelać stateczkiem. Ot tak, po prostu
Kup na prezent
 • PC
 • angielska
 • 03-06-2010
 • 90 MB
 • Produkt dostępny wyłącznie na terytorium Polski
 • Locomalito
 • System operacyjny: Windows XP SP3/ Vista SP2; Procesor: Intel Pentium 4 2,6 GHz lub AMD Athlon 64 2,6 GHz; Pamięć RAM: 1 GB; Dysk twardy: 90 MB wolnego miejsca; Karta graficzna:zgodna z DirectX 9.0c (Nvidia GeForce FX5200/ATI Radeon 9600); Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9.0c; Pełne wymagania sprzętowe znajdziesz na stronie naszej pomocy technicznej.
Wielkie zło zagraża galaktyce! Obcy pożerają kolejne planety! Nie ma czasu do stracenia! Trzeba ich powstrzymać! Teraz! Już! Natychmiast! Nie czekaj! Więcej wykrzykników!!!!!

Hydorah to strzelanka, ale rodem z lat 80., kiedy gracz śledził akcję z boku lub z góry. Twórcy postanowili nawiązać do dawnych lat nie tylko na poziomie oprawy audiowizualnej, lecz także trudności. W efekcie powstała wymagająca, ale satysfakcjonująca produkcja, w której małym stateczkiem przebijamy się przez zastępy coraz to groźniejszych przeciwników i bossów.
 • PC
 • angielska
 • 03-06-2010
 • 90 MB
 • Produkt dostępny wyłącznie na terytorium Polski
 • Locomalito
 • System operacyjny: Windows XP SP3/ Vista SP2; Procesor: Intel Pentium 4 2,6 GHz lub AMD Athlon 64 2,6 GHz; Pamięć RAM: 1 GB; Dysk twardy: 90 MB wolnego miejsca; Karta graficzna:zgodna z DirectX 9.0c (Nvidia GeForce FX5200/ATI Radeon 9600); Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9.0c; Pełne wymagania sprzętowe znajdziesz na stronie naszej pomocy technicznej.

Kupując ten produkt otrzymasz:

 • wersję bez zabezpieczeń DRM

 • 25 listopada 2012 EmilCzupryński5852,

  Zacna gra

  Ładna old schoolowa grafika dobra muzyka. Pobierać i Grać !
  Ładna old schoolowa grafika dobra muzyka. Pobierać i Grać !
  9 listopada 2012 HenitoKisou,

  Grywalne ale nie frustrujące

  Przypomina wiele klasycznych gier tego typu, a prostotą gameplayu i poziomem trudności nawiązuje do Tyrian 2000 albo jak ktoś już tu wspomniał - Gradi... czytaj >
  Przypomina wiele klasycznych gier tego typu, a prostotą gameplayu i poziomem trudności nawiązuje do Tyrian 2000 albo jak ktoś już tu wspomniał - Gradiusa. ;-)
  7 listopada 2012 mantisghost,

  Hydorah jest fantastyczne!

  Gra jest naprawdę świetna. Aż łezka się w oku kręci. Poziom trudności jest przyzwoity, a samo fruwanie stateczkiem sprawia frajdę. Jakby tego było mał... czytaj >
  Gra jest naprawdę świetna. Aż łezka się w oku kręci. Poziom trudności jest przyzwoity, a samo fruwanie stateczkiem sprawia frajdę. Jakby tego było mało nasz pojazd przed każdą misją możemy modyfikować poprzez wybór zdobytych broni. Proprostu miodzio.
 • 3 listopada 2012 skowron78,

  Cudo!

  Cóż to za piękna gierka! Garściami czerpie konwencją i wykonaniem z takich hitowych coin-upów jak R-Type czy Blazing Star. Przypomina mi to stare dobr... czytaj >
  Cóż to za piękna gierka! Garściami czerpie konwencją i wykonaniem z takich hitowych coin-upów jak R-Type czy Blazing Star. Przypomina mi to stare dobre czasy "automatów" czy poczciwej Amisi. Z przykrością, jednak, muszę stwierdzić, iż gra nie jest łatwa o czym użytkownik z miejsca jest informowany. Mega old-schoolowa więc i poziom trudności "z tamtych lat". Tym większy mój smutek gdyż okazuje się, że jestem już chyba na takie gry za stary. Przyzwyczajono nas do "quick saveów", "continue'ów" i innych "health regenerationów" ;) i gdy napotykamy świetną choć trudną grę pozwalającą nam na jedynie 3 zapisy w ciągu całej rozgrywki, a "gejm ołwer" to faktyczny "gejm ołwer" gdzie trzeba zacząć rozrywkę od początku to zwykle odbijamy się od takiego tytułu ze smutkiem ponieważ "No nie mam czasu!". Przynajmniej u mnie tak jest. Szkoda, bo serce by grało, ale rozum nie pozwala. Szacun dla tych co jednak podołają. A cała reszta niech przynajmniej zobaczy tę grę, albo dla jej niekwestionowanej grywalności, albo przynajmniej dla przypomnienia sobie jak to kiedyś gry wyglądały.
  24 października 2012 UT99,

  Więcej niż dobrze

  Side scroll shooter w starym stylu. Całkiem bogata i ładna grafika, sporo opcji, pewna "nieliniowość" rozgrywki, tradycyjnie szeroki arsenał i liczba ... czytaj >
  Side scroll shooter w starym stylu. Całkiem bogata i ładna grafika, sporo opcji, pewna "nieliniowość" rozgrywki, tradycyjnie szeroki arsenał i liczba przeciwników. No i oczywiście wysoki poziom trudności, bez tego by się nie obyło. Najlepsza z dotychczasowych czterech propozycji cdp.pl, zdecydowanie warto sprawdzić.
  19 października 2012 Logan,

  Wymagający powrót do przeszłości.

  Hydorah jest kosmiczną strzelaniną, która czerpie pełnymi garściami z takich klasyków gatunku jak "Gradius" czy "R-Type", stanowiąc zarazem hołd dla w... czytaj >
  Hydorah jest kosmiczną strzelaniną, która czerpie pełnymi garściami z takich klasyków gatunku jak "Gradius" czy "R-Type", stanowiąc zarazem hołd dla wspomnianych gier. Co więcej, twórcy gry postarali się o kilka usprawnień czy dodatkowych elementów jak nieco inny system rozbudowy uzbrojenia, różne ścieżki przejścia gry, sekrety itp. Wyśrubowany poziom trudności stanowi nie lada wyzwanie, jednak nie jest frustrujący. Odpowiedni trening i praktyka pozwalają brnąć dalej ciesząc się każdym kawałkiem etapu który odkryjemy. Oprawa audio-wizualna przyjemna dla oka, nawiązująca bardziej do ery 16-bitowców, co akurat dla mnie jest ogromną zaletą. Dodaj do tego nieustanną akcję, spektakularne bitwy kosmiczne, różnorodnych bossów a wyjdzie nam niemal idealny przedstawiciel gatunku. Gra jest odpowiednio długa, a poświęcony czas odpowiednio nagradzany (bonusy za perfekcyjne ukończenie planszy, sekrety itp.) Dodajmy do tego, iż jest to darmowa produkcja, a nie pozostanie nic innego jak tylko pobierać i GRAĆ !
 • 17 października 2012 WłodzimierzKomosa3762,

  na klawie się nie da grać

  Trudna gra potrzebny na klawie się nie da grać potrzebny jest CyfrowyJoystick jak kiedyś z amigi Competition Pro. Gra bardzo dobra i bardzo trudna.
  Trudna gra potrzebny na klawie się nie da grać potrzebny jest CyfrowyJoystick jak kiedyś z amigi Competition Pro. Gra bardzo dobra i bardzo trudna.
  16 października 2012 Anubis,

  Za moich czasów :D

  Czego chcieć więcej? Jest trudno, oldskulowo, szybko, 8bitowo... :D Obiecywałem sobie, że dzisiaj odeśpię wesele - serdecznie dziękuję cdp.pl za kolej... czytaj >
  Czego chcieć więcej? Jest trudno, oldskulowo, szybko, 8bitowo... :D Obiecywałem sobie, że dzisiaj odeśpię wesele - serdecznie dziękuję cdp.pl za kolejną nieprzespaną nockę ;)
  16 października 2012 Morphys,

  OMG!!!

  OMG OMG, klon Gradiusa, najlepszego shoot 'em upa ever, klasyka wśród klasyków. Dlaczego ja jeszcze o tym nie słyszałem?? Kocham was, pobieram i dzisi... czytaj >
  OMG OMG, klon Gradiusa, najlepszego shoot 'em upa ever, klasyka wśród klasyków. Dlaczego ja jeszcze o tym nie słyszałem?? Kocham was, pobieram i dzisiaj nie śpię!!! :) Polecam wszystkim dziadkom :)

4.82

Na podstawie 11 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1