HV/NOON (CD)

HV/NOON
 • NOON, od początku kariery producenckiej słynie z nieszablonowego podejścia do muzyki i ma za sobą płyty, które są określane mianem „klasycznych”. Jako producent muzyczny tworzył sukcesy takich artystów jak Grammatik (“Światła Miasta”, 2000) oraz Pezet (“Muzyka klasyczna”, 2002 i “Muzyka poważna”, 2004). NOON to również albumy instrumentalne kultowe „Gry Studyjne” (2003) czy debiutanckie „Bleak Output” (2000).

  HV (Hatti Vatti), to wszechstronny producent ceniony nie tylko za wydany w 2014 roku album “Worship Nothing”, który przez krytyków uznawany jest za najlepszą polska płytę elektroniczną roku, ale również za wysoko notowany zeszłoroczny mini-album “Algebra”. Jego przeszłość muzyczna to bogata dyskografia winylowa z powodzeniem funkcjonująca na rynku europejskim.

  24 Listopada 2014, nakładem Nowe Nagrania ukaże się efekt wspólnej - rocznej pracy obu producentów, który sukcesywnie będzie promowany videoklipami. Na albumie trudno o utwór, który nie mógłby pełnić roli singla. Projekt HV/NOON to pierwszy od 10 lat pełnowymiarowy album, w którym udział bierze NOON. Wspólnie zrealizowane kompozycje to zaskoczenie i nowa jakość.

  HV/NOON to bezprecedensowy w historii polskiej muzyki projekt naturalnie łączący nowoczesne gatunki muzyki miejskiej, który jednocześnie tworzy spójną i niepodrabialną w zakresie klimatu opowieść. Głównym muzycznym mianownikiem są elektroniczne brzmienia lat osiemdziesiątych połączone z charakterystycznym samplingiem. Osią albumu są wyjątkowi i starannie dobrani goście, których udział będzie stopniowo ujawniany wraz ze zbliżającą się premierą albumu. Siedmiu zaproszonych artystów znajduje się w czołówce nurtów muzycznych, które reprezentują nowenagrania.pl
 • 1. 1%
  2. WILK
  3. EUROPA CENTRALNA
  4. MONO
  5. HEIMAT
  6. NADWAŻKOŚĆ
  7. JAKBYM NIE MIAŁ CELU
  8. DYSK
  9. 99
  10. HAFFNER
  11. KIK

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"HV/NOON" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.