Humor w genach (MP3)

Humor w genach
Niezwykła rodzinna saga w wersji audio

Barwne losy rodów Kobuszewskich i Zborowskich na przestrzeni kilkudziesięciu lat, splatające się z wielką historią, osobiste opowieści autorki. Przepełniona humorem, ciepła historia o ludziach, którzy byli dla siebie wsparciem, o tych, których, jak Jana Kobuszewskiego – brata Hanny – i Wiktora Zborowskiego – jej syna, znamy ze scen teatralnych i ekranu telewizyjnego, ale również wszystkich tych, którzy nie zajmowali się aktorstwem zawodowo, ale na co dzień pozostawali zabawnymi, pełnymi pomysłów ludźmi.

Tekst „Humoru w genach” powstał w latach 70. ubiegłego stulecia, był początkowo zbiorem zapisków przeznaczonych do rodzinnej lektury, później we fragmentach publikowany na łamach prasy i wówczas zyskał uznanie szerszego grona odbiorców. Do osób, które zachwyciły się publikacją należała między innymi Stefania Grodzieńska.

Audiobook w interpretacji Joanny Jędryki to zapis kompletnej wersji rodzinnej opowieści Hanny Zborowskiej, która ukazała się w 2002 roku. Przez odbiorców doceniona jako ciepła, dowcipnie opowiedziana rodzinna saga.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Humor w genach" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.