How to Talk to Anybody, Anytime, Anywhere. 3 Steps to Make Instant Connections (MP3)

How to Talk to Anybody, Anytime, Anywhere. 3 Steps to Make Instant Connections

How to Talk to Anybody, Anytime, Anywhere. 3 Steps to Make Instant Connections (MP3)

Kup na prezent
JAK MÓWIĆ, BY INNI CIĘ ROZUMIELI

Angielski dla zaawansowanych rozwijający zdolność porozumiewania się w każdej sytuacji i z każdym, niezaleznie od jego wykształcenia, koloru skóry i pozycji społecznej

Czy kiedykolwiek czułeś się nieswojo podczas zwyczajnej rozmowy? Czy "luźna gadka" nie jest twoją umiejętnością? Ten program zawarty na audiobooku zaopatrzy cię w umiejętności, które sprawią, że staniesz się świetnym rozmówcą. Czy to podczas spotkań biznesowych, w rozmowie z przełożonymi, czy podczas luźnych spotkań, ze znajomymi.

Wypędź ze swojego życia te niezręczne momenty poznając prosty i łatwy do zapamiętania syste. Z programem zapoznaje uczestników kursu profesjonalny lektor, który nigdy nie zapomina języka. Już zawsze będziesz wiedział co powiedzieć!

W języku obcym również!

Leadership and influence author Chris Widener teaches a simple three-step process to make sure you’re always prepared to talk to anybody, anytime and anywhere.

Have you ever felt like you don’t know what to say in a social situation? Is small talk not your thing? If so, then this is the perfect program to equip you with the skills you need to be a great conversationalist at social events, business meetings, with your superiors, and with friends. Banish those awkward moments with this simple and memorable system by a professional speaker who is never at a loss for words. Never feel like you don’t know what to say again!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"How to Talk to Anybody, Anytime, Anywhere. 3 Steps to Make Instant Connections" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.