HOME (CD)

HOME

HOME (CD)

OLY.

Oferta specjalna -29%

OLY.

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • OLY. jest obdarzona nieprzeciętną wrażliwością i talentem kompozytorskim
 • lubisz użycie nietypowych instrumentów w utworach
 • urzekł Cię niesamowity głos wokalistki

Kup na prezent
 • Oly. to 20-letnia singer-songwriterka o charakterystycznym głosie i niezwykle dojrzałej melodyce. Pochodzi z Nałęczowa, studiuje w Warszawie. Jest muzycznym samoukiem obdarzonym nieprzeciętną wrażliwością i talentem kompozytorskim, które uderzają od pierwszych dźwięków.

  Zadebiutowała gościnnym występem w piosence Fismolla “The Healing”, która ukazała się w sierpniu 2014 na kompilacji Tunnel Vision vol.1: Slow Burning, wydawanej przez wytwórnię Nextpop.

  Jej występ na pierwszej edycji Nextpop Festival 2014 we Wrocławiu z Miłoszem Tarachą, z którym występuje od początku został znakomicie przyjęty przez publiczność festiwalu, podobnie jak występy Oly. na wspólnej trasie koncertowej z islandzkim zespołem Low Roar. Wokalista formacji udziela się gościnnie na debiutanckiej płycie artystki.

  Piosenki Oly. to niebanalne opowiadania, każda zawiera historię i oryginalny pomysł na jej opowiedzenie. Powstają przy akompaniamencie niewielkich instrumentów - ukulele i kalimby, na których Oly. gra również na koncertach.

 • 1. My Dear Friends
  2. Afterlife
  3. Flame
  4. Rainhill
  5. The Chapter
  6. Growing Young
  7. Guardian
  8. Cemeteries Of Lights
  9. The Loneliest Whale On Earth
  10. King Of Wind
  11. To Linden
  12. Response
  13. From The Past

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"HOME" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.