Historie z dobrym zakończeniem (MP3)

Historie z dobrym zakończeniem
Bohaterowie tych opowieści żyją w różnych światach, w różnych epokach, ale ich losy mają jedną cechę wspólną - po wielu wydarzeniach smutnych i niepomyślnych problemy zostają w końcu rozwiązane. Triumfują Prawda i Dobro.

1. Bolesław Prus - Katarynka

2. Edmondo de Amicis – Mały pisarczyk z Florencji

3. Angela Stachowa - Pan Chybcik

4. Henryk Sienkiewicz - Dwie łąki Miło jest czasami się bać. Szczególnie, jeśli obok siedzi ktoś bliski, kto przytuli i powie, że wszystko będzie dobrze. Bo czy nie o takie dobre zakończenia chodzi?

I dlatego prezentujemy słuchaczom audiobook „Historie z dobrym zakończeniem”. Będziecie mogli przekonać się, że bez względu na czasy, w jakich wydarzyły się te opowieści, bez względu na miejsca, w jakich zaistniały i bohaterów, których dotyczyły, skończyły się pomyślnie. Ale zanim się skończą, poznacie wspaniałe postaci i ich niesamowite przygody. Przyznajemy, czasami nieco straszne. Dlatego słuchajcie nagrania z kimś miłym i dużym, kto w chwili strachu lub niepewności złapie Was za rękę i powie, że nie musicie się martwić.

Polecamy „Historie z dobrym zakończeniem” jako pomysł na rodzinne spędzanie czasu. To blisko półtorej godziny, w trakcie której usłyszeć można naprawdę różne opowiastki, w tym polskich mistrzów literatury: Prusa i Sienkiewicza. To znakomita okazja, aby zachęcić dzieci do sięgnięcia po klasyczne nowele lub porozmawiać o ważnych sprawach, o których traktuje na przykład „Katarynka”. Audiobook ukazał się w interpretacji Jarosława Kopaczewskiego.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Historie z dobrym zakończeniem" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.