Historia żółtej ciżemki (MP3)

Historia żółtej ciżemki
Gdy na tronie Polski zasiadał Kazimierz Jagiellończyk, w Krakowie, ówczesnej stolicy kraju, powstawał wspaniały ołtarz. Budował go Wit Stwosz, jeden z najznakomitszych artystów tamtego okresu. Jeśli chcielibyście poznać tę historię, posłuchać o tym, jak wówczas wyglądało życie w stolicy kraju i jak do Krakowa dostał się pewien biedny, ale bardzo utalentowany chłopiec, polecamy audiobook na podstawie jednej ze znakomitych powieści historycznych autorstwa Antoniny Domańskiej.

„Historia żółtej ciżemki” to opowieść dla młodszych i starszych słuchaczy, którzy lubią dawne dzieje. Dzięki audiobookowi na podstawie książki tej popularnej autorki poznamy dzieje młodego dzielnego bohatera, który odważnie wyruszył z rodzinnej miejscowości, aby dotrzeć do Krakowa. Usłyszymy też o szeregu prawdziwych postaci i zdarzeń, takich jak na przykład budowa pięknego ołtarza.

Nagranie to wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Oprócz wiedzy historycznej zawiera przede wszystkim wspaniałą opowieść o dążeniu do celu.

„Historię żółtej ciżemki” w wersji audio prezentuje Agata Hutyra.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Historia żółtej ciżemki" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.