Historia żółtej ciżemki (MP3)

Historia żółtej ciżemki
Najbardziej znana powieść historyczna Antoniny Domańskiej teraz również w wersji audio.

Wszystkim, którzy chcą przypomnieć sobie opowieść o Wawrzyku lub poznać losy tego niezwykłego, zdeterminowanego chłopca, polecamy nagranie w interpretacji Jaromira Wroniszewskiego.

Usłyszymy historię pewnego utalentowanego młodzieńca, który wyrusza w daleką podróż z rodzinnej wsi, aby udać się do Krakowa. To tam trafia do warsztatu słynnego Wita Stwosza, który jest w trakcie przygotowywania słynnego ołtarza w Kościele Mariackim.

To wspaniała opowieść o marzeniach i pracowitości, dzięki której pragnienia mogą się spełnić. W „Historii żółtej ciżemki” poznajemy postaci fikcyjne i rzeczywiste, wydarzenia, które miały miejsce naprawdę i takie, które pisarka stworzyła na potrzeby tej publikacji.

Najmłodsi słuchacze mogą posłuchać pasjonującego opowiadania i poznać realia życia w dawnej Polsce. Starsi będę mieli okazję jeszcze raz usłyszeć lekturę z dzieciństwa.

Antonina Domańska jest również autorką innych opowieści, które teraz dostępne są w formie audio, między innymi „Paziowie króla Zygmunta”, „Krysia bezimienna”, „Hanusia Wierzynkówna”.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Historia żółtej ciżemki" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.