Historia żółtej ciżemki (MP3)

Historia żółtej ciżemki
Znakomita powieść historyczna Antoniny Domańskiej; opowieść, która rozbudza historyczną świadomość i wyobraźnię młodych Polaków.

Prezentowany audiobook to adaptacja opowieści o Wawrzyku, który wyrusza z rodzinnej wsi do Krakowa, wówczas stolicy Polski. Ma marzenie, aby dotrzeć na dwór króla Kazimierza Jagiellończyka. W tym samym czasie, również w Krakowie, Wit Stwosz pracuje nad słynnym ołtarzem w Kościele Mariackim.

Dla miłośników historii Polski, ale również dla tych wszystkich, którzy lubią słuchać o pasjonujących przygodach dzielnych bohaterów. Akcja powieści „Historia żółtej ciżemki” obejmuje kilkanaście lat, doskonale przywołuje epokę i sprawia, że słuchacze poznają nie tylko fikcyjnych bohaterów literackich, ale również te postaci, które żyły naprawdę i miały niewątpliwy wpływa na dzieje kraju.

Znakomita interpretacja Jolanty Nord z pewnością spodoba się i młodzieży, i tym słuchaczom, którzy pragnęliby odświeżyć sobie jedną z lektur dzieciństwa.

A tym, którzy lubią powieści historyczne Antoniny Domańskiej polecamy również inne audiobooki z adaptacjami jej opowieści, na przykład „Krysię bezimienną”, „Paziów króla Zygmunta” lub „Hanusię Wierzynkównę”.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Historia żółtej ciżemki" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.