Historia o panu Piotrze, wydżdze i górach złota (MP3)

Historia o panu Piotrze, wydżdze i górach złota
Bajka dla dzieci

Mądra i ciepła opowieść o tym, że wzajemny szacunek i sympatia nie przychodzą bez powodu. Posłuchajcie pięknej historii autorstwa Zofii Bukowieckiej. Rzeszowski oddział Polskiego Radia wydał nagranie „Historia o panu Piotrze, wydżdze i górach złota” w ramach prezentowania dorobku polskich autorów, którzy niejednokrotnie tworzyli wspaniałe, lecz nieco już zapomniane lub nieznane szerszej publiczności opowiadania i legendy.

Również opowieść Zofii Bukowieckiej zasługuje na to, aby poznały ją dzieci, które lubią nieco tajemnicze, przygodowe historie.

Tytułowy bohater wyruszy w podróż i przeżyje niezwykłe spotkania i zdarzenia. Czy osiągnie upragniony cel? Czy ludzie, których spotka, spełnią jego wielkie oczekiwania? Uniwersalna i ponadczasowa opowieść w bajkowym klimacie może stać się znakomitym wstępem do rodzinnej dyskusji o tym, co w życiu najważniejsze i o co warto się starać.

Poznajcie znakomitą interpretacje „Historii o panu Piotrze, wydżdze i górach złota”. Nagranie ukazało się w wykonaniu Jolanty Nord.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Historia o panu Piotrze, wydżdze i górach złota" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.