Historia filozofii. Filozofia XIX wieku i współczesna TOM III (MP3)

Historia filozofii. Filozofia XIX wieku i współczesna TOM III
Klasyczny podręcznik z zakresu historii filozofii teraz w wersji audio w znakomitej interpretacji Ksawerego Jasieńskiego.

Niniejszy tom stanowi opracowanie dotyczące filozofii XIX wieku oraz prądów współczesnych. Jest to trzeci, ostatni tom składający się na znakomity cykl autorstwa Władysława Tatarkiewicza.

W audiobooku znajdziemy omówienie licznych nurtów w filozofii XIX I XX wieku, gruntowne opracowanie pojęć. Wysłuchamy interesujących w formie i treści biogramów największych filozofów.

Dzieło Tatarkiewicza to gruntowny i najdokładniejszy na polskim rynku wydawniczym podręcznik historii filozofii. W formie audiobooka może stać się towarzyszem podróży czy spaceru, jeśli chcemy w niezobowiązujący sposób przyswoić wiadomości z tego zakresu, ale stanowi też doskonały materiał powtórkowy przed egzaminem.

W tym samym cyklu ukazały się również dotyczące filozofii starożytnej i średniowiecznej [cześć pierwsza] oraz nurty nowożytne do 1830 roku [część druga].

Znakomity audiobook, pomoc dla uczniów i studentów, ale również podróż audio dla miłośników filozofii i tych, którzy dopiero chcą poznać ten fascynujący świat.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Historia filozofii. Filozofia XIX wieku i współczesna TOM III" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.