Historia filozofii. Filozofia starożytna i średniowieczna (MP3)

Historia filozofii. Filozofia starożytna i średniowieczna
Klasyczny podręcznik z zakresu historii filozofii teraz w wersji audio w znakomitej interpretacji Ksawerego Jasieńskiego.

Niniejszy tom stanowi opracowanie dotyczące filozofii starożytnej i średniowiecznej. Jest to pierwszy z trzech tomów składających się na znakomity cykl autorstwa Władysława Tatarkiewicza.

W audiobooku znajdziemy omówienie licznych nurtów w filozofii starożytnej i doby średniowiecza, gruntowne opracowanie pojęć. Wysłuchamy interesujących w formie i treści biogramów największych filozofów.

Dzieło Tatarkiewicza to gruntowny i najdokładniejszy na polskim rynku wydawniczym podręcznik historii filozofii. W formie audiobooka może stać się towarzyszem podróży czy spaceru, jeśli chcemy w niezobowiązujący sposób przyswoić wiadomości z tego zakresu, ale stanowi też doskonały materiał powtórkowy przed egzaminem.

W tym samym cyklu ukazały się również dotyczące filozofii nowożytnej do 1830roku [część druga] oraz nurtów filozofii XIX-wiecznej i współczesnej [część trzecia].

Znakomity audiobook, pomoc dla uczniów i studentów, ale również podróż audio dla miłośników filozofii i tych, którzy dopiero chcą poznać ten fascynujący świat.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Historia filozofii. Filozofia starożytna i średniowieczna" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.