Historia wewnętrzna. Serce (Okładka miękka)

Historia wewnętrzna. Serce

Historia wewnętrzna. Serce (Okładka miękka)

Oferta specjalna -23%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • dbasz o swoje zdrowie
  • chcesz lepiej poznać swój organizm
  • lubisz literaturę popularnonaukową

Serce – podstawowy narząd utrzymujący nas przy życiu, centralna pompa, a jednocześnie siedlisko uczuć… To tylko część skojarzeń, jakie pojawiają się, gdy myślimy o tej części ciała. Czy można na tak poważny temat pisać mądrze, lecz bez patosu? Autor książki, Johannes Hinrich von Borstel, jest w tym prawdziwym mistrzem! Sam siebie określa jako muzyka, twórcę, wielbiciela serca i entuzjastę medycyny ratunkowej.


Ta książka zabiera czytelników w wyjątkową przygodę do wnętrza naszego ciała. Razem z autorem oglądamy niezwykły spektakl rozgrywający się w nas samych, gramy w sercowego pokera, poznając pracę narządu, zagłębiamy się w misterny układ rur, składających się na układ krwionośny…

 

Jednocześnie dowiadujemy się, jak zmniejszyć ryzyko zawału, choroby wieńcowej, miażdżycy, a także stajemy się świadomi tego, jak na nasze serce wpływa dieta, sen, ruch i podejście do życia. No i dowiadujemy się, co zrobić, gdy pojawi się problem.


Ta książka jest po prostu potrzebna, i to każdemu, kto chciałby poznać lepiej swój organizm i dowiedzieć się, jak pomóc sobie i innym!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Historia wewnętrzna. Serce" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.