High Hopes (CD)

High Hopes
 • "To muzyka, jaka już dawno powinna zostać wydana" - takimi słowami Bruce Springsteen określa zawartość swojego nowego albumu "High Hopes".

  Nagrywany w rozmaitych lokalizacjach na świecie przy okazji trasy koncertowej, w której do zespołu Bossa dołączył Tom Morello (Rage Against The Machine, Audioslave, The Nightwatchman) album ten to mieszanka nowych nagrań studyjnych, ulubionych coverów Bruce'a i Toma a także studyjnych wersji utworów-ulubieńców publiczności, granych do tej pory tylko na koncertach. Usłyszymy także muzyków, których nie ma już z nami – Clarence Clemonsa (odszedł w 2011) i Danny’ego Federici (odszedł w 2008) – nagrane z ich udziałem kawałki Bruce opisuje jako ‘wybór z najlepszych niepublikowanych materiałów z poprzedniej dekady’. W aż 8 na 12 utworów na gitarze pojawia się tu wspomniany Tom Morello (w "The Ghost of Tom Joad" śpiewa nawet w duecie ze Springsteenem).

  Album promuje singiel tytułowy (oryginalnie autorstwa działającej w latach 90-tych w Kalifornii grupy Havalinas) oraz cover "Dream Baby Dream" (z repertuaru Suicide).
 • 1. High Hopes
  2. Harry's Place
  3. American Skin (41 Shots)
  4. Just Like Fire Would
  5. Down in the Hole
  6. Heaven's Wall
  7. Frankie Fell in Love
  8. This is Your Sword
  9. Hunter of Invisible Game
  10. The Ghost Of Tom Joad
  11. The Wall
  12. Dream Baby Dream

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"High Hopes" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.