Hera moja miłość (Okładka miękka)

Hera moja miłość

Hera moja miłość (Okładka miękka)

Oferta specjalna -22%
5.00 / 1 głosów

Kup na prezent
Nowe wydanie bestsellerowej powieści Anny Onichimowskiej. Bohaterowie książki – Grażyna i Kamil Niwiccy oraz ich dwaj synowie siedemnastoletni Jacek i siedmioletni Michał – tworzą zamożną, z pozoru szczęśliwą rodzinę. Jednak nic tu nie jest takie, jak się wydaje. Dla Grażyny liczy się przede wszystkim kariera, Kamil często nieobecny w domu ma problemy z alkoholem, a Jacek, który nigdy nie sprawiał kłopotów, też ma swój skrzętnie skrywany sekret. Lubi z dziewczyną zapalić trawkę. Nie dostrzega, kiedy nałóg wymyka mu się spod kontroli. Skupieni na własnych sprawach rodzice nie zauważają, że z ich synem dzieje się coś złego. Tajemnicę Jacka odkrywa za to mały Michał, który bacznie obserwuje starszego brata i chce być taki jak on. Wstrząsająca, oparta na faktach historia, o której autorka napisała: „Nie uwolnię się od niej, póki jej sobie nie wyobrażę w najdrobniejszych szczegółach. Póki jej Wam nie opowiem”.
 • 15 lutego 2015 ElfikBook,

  Prawdziwe życie

  Jest to krótka książka, którą można przeczytać w dzień, jednakże nie odejmuje to jej wartości. Jest niezwykle pouczająca i wzruszająca. Sprawia, że z... czytaj >
  Jest to krótka książka, którą można przeczytać w dzień, jednakże nie odejmuje to jej wartości. Jest niezwykle pouczająca i wzruszająca. Sprawia, że zaczynamy zastanawiać się nad swoim życiem i życiem naszych bliskich. Po jej przeczytaniu inaczej spojrzałam na świat.

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1