Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie (Okładka miękka)

Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie

Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie (Okładka miękka)

Oferta specjalna -22%
Kup na prezent
Z chorobą Hashimoto ciężko się uporać – wizyty u lekarza i przyjmowanie leków nie wystarczają, trzeba bowiem diametralnie zmieć swój dotychczasowy tryb życia. Tylko jak? Jakie zmiany wprowadzić, jak zmodyfikować dietę, jakimi suplementami się wspomagać? A także najważniejsze: jakie są źródła problemu? Na te i na wiele innych pytań odpowiada w swojej książce Izabella Wentz – farmaceutka, u której w 2009 roku zdiagnozowano chorobę Hashimoto. Książka „Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie” to połączenie wiedzy medycznej i osobistego doświadczenia – sama autorka dzięki zastosowaniu opisywanej kuracji uporała się z przykrymi i uciążliwymi objawami choroby, a wręcz nastąpiła u niej remisja choroby!

Z chorobą Hashimoto zmaga się coraz więcej osób – objawów jest mnóstwo, jedne mniej, a drugie naprawdę bardzo uciążliwe, czasem uniemożliwiające normalne funkcjonowanie. Walka z nimi metodą prób i błędów zajmuje dużo czasu i wymaga wiele wysiłku, a przecież chodzi o jak najszybszy powrót do zdrowia i formy. Izabella Wentz połączyła wiedzę medyczną – swoją, farmaceutyczną, oraz lekarską swojej mamy – z praktyką.

Zanim jednak usłyszała diagnozę, przez dziesięć lat regularnie pojawiała się u lekarza z różnymi objawami, jednak za każdym razem gabinet opuszczała bez rozwiązania. W końcu okazało się, że przyczyną wszystkich dolegliwości jest choroba Hashimoto, a w ramach leczenia miała przyjmować, jak wszyscy chorzy, hormony, które w przebiegu tego schorzenia przestaje wydzielać chora tarczyca. I… to by było na tyle. Izabella Wentz zaczęła się jednak zastanawiać nad przyczynami choroby – logicznie rzecz biorąc, najlepiej zwalczyć przyczynę niż po prostu reagować na objawy.

Tak zaczęła się wieloletnia, żmudna praca nad kuracją, polegająca na opracowaniu odpowiedniej diety, sprawdzaniu suplementów i zmianach trybu życia. Podczas całego tego procesu Izabella Wentz skrupulatnie prowadziła notatki i zapisywała wszelkie uwagi. Rezultat jej badań, a także efekty jej terapii, okazały się fenomenalne – po publikacji pierwszej książki Izabella Wentz zaczęła prowadzić konsultacje dla osób cierpiących na chorobę Hashimoto oraz zbierać historie osobistych sukcesów czytelników, którzy zastosowali się do jej rad i wskazówek.

Okazało się, że można w ten sposób nie tylko wyśledzić przyczyny choroby Hashimoto i zwalczyć jej objawy, ale nawet obniżyć markery autoimmunologiczne i poprawić wyniki badań. „Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie” jest poradnikiem i prawdziwym kompendium bezcennej wiedzy na temat tej choroby, skrupulatnie skompletowanym przez Izabellę Wentz.

Co znajduje się w publikacji „Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie”? Można tam znaleźć wskazówki dotyczące tego, jak poznać „swoje” Hashimoto, i tym samym jak leczyć przyczyny choroby. Ponadto w książce tej opisana jest kuracja, która wprowadzana krok po kroku, pozwoli wyeliminować przykre objawy Hashimoto i wrócić do zdrowia i formy – tak fizycznej, jak psychicznej. Nie ma na co czekać – im szybsza jest zdecydowana reakcja po otrzymaniu diagnozy, tym szybciej można uporać się z wypadaniem włosów, nadwagą, depresją i innymi, równie nieprzyjemnymi objawami.

Z „Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie” Izabelli Wentz możesz już w 3 miesiące wrócić do pełni zdrowia!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.