HARRY POTTER - KOLEKCJA (Blu-ray)

HARRY POTTER - KOLEKCJA

HARRY POTTER - KOLEKCJA (Blu-ray)

Harry Potter

Harry Potter

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • przeniesiesz się w świat magii
 • zobaczysz czym jest prawdziwa przyjaźń
 • poznasz niesamowity świat Hogwartu

 • polskie, angielskie
 • 11-11-2011
 • 04-11-2001
 • Blu-Ray
 • Chris Columbus; Alfonso Cuaron, Mike Newell:
 • Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson
 • Galapagos
 • DTS-HD Master Audio 5.1
 • Harry Potter
 • 2.40:1
 • HD
Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Harry Potter, sierota i podrzutek, od niemowlęcia wychowywany był przez ciotkę i wuja, którzy traktowali go jak piąte koło u wozu. Pochodzenie chłopca owiane jest tajemnicą; jedyną pamiątką Harry`ego z przeszłości jest zagadkowa blizna na czole.

Skąd jednak biorą się niesamowite zjawiska, które towarzyszą nieświadomemu niczego Potterowi?

Harry dowiaduje się, w dniu swoich 11-tych urodzin, że jest osieroconym dzieckiem dwojga potężnych czarodziejów i sam posiada magiczne zdolności. W Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie przeżywa największą przygodę swojego życia.

Harry nigdy by się nie spodziewał, że można latać na miotle, znać bardzo pożyteczne zaklęcia i nosić pelerynę niewidkę. Nigdy też nie przyszłoby mu do głowy, że to właśnie on stoczy walkę z potężnym i złym Lordem Voldermortem.

Wspaniała adaptacja bestsellera J.K.Rowling. Opowieść o magii, przyjaźni i przygodzie.

Harry Potter i Komnata Tajemnic

Samochody latają, drzewa walczą, a tajemniczy skrzat przychodzi do Harry'ego Pottera by go ostrzec. Tak zaczyna się drugi rok jego niezwykłej podróży do świata magii.

W tym roku w Hogwarcie pająki mówią, listy krzyczą. Niezwykła umiejętność Harry'ego, dzięki której porozumiewa się on z wężami, sprawia, że przyjaciele odwracają się od niego. Zapowiada się rok pełen przygód i niebezpieczeństw, poczynając od Klubu Pojedynków, złośliwego tłuczka aż do chwili, gdy na ścianie pojawi się krwawy napis obwieszczający, że Komnata Tajemnic została otwarta.

Przedstawione w tej czarownej adaptacji drugiej części serii przygód Harry'ego Pottera ocalenie Hogwartu będzie wymagało od Harry'ego, Rona i Hermiony połączenia ich magicznych umiejętności, a także niezwykłej odwagi.

Harry Potter i Więzień Azkabanu

Z ciężkiego więzienia ucieka przestępca.

Kim jest?

Co łączy go z Harrym?

Dlaczego lekcje przepowiadania przyszłości stają się dla Harryego tak bardzo nużące?

Tego wszystkiego i wiele więcej dowiecie się z trzeciej części przygód niezwykłego chłopca. Poznacie nowego nauczyciela od obrony przed czarną magią. Zobaczycie Hagrida w nowej roli oraz dowiecie się więcej o przeszłości profesora Snapea.

Harry Potter i Czara Ognia

Kiedy Czara Ognia wyrzuca kartkę z imieniem Harry'ego Pottera, staje się on uczestnikiem Turnieju Trójmagicznego - rozgrywanego od lat pomiędzy trzema szkołami magii wyścigu po chwałę.

Jednak to nie Harry podał swoje imię Czarze Ognia - kto zatem to zrobił?

Teraz, jako uczestnik Turnieju, musi zmierzyć się z przerażającym smokiem, wściekłymi wodnymi demonami i zaczarowanym labiryntem, który przenosi go w szpony okrutnego Tego-Którego-Imienia-Nie-Wolno-Wymawiać.

W czwartej części filmowej adaptacji powieści J.K. Rowling o przygodach Harry'ego Pottera, wszystko się zmienia... Harry, Ron i Hermiona przestają być dziećmi i podejmują wyzwania o jakich nawet nie śnili.

Harry Potter i Zakon Feniksa

Harry Potter znów spędza nudne, przykre wakacje w domu Dursleyów. Czeka go piąty rok nauki w Hogwarcie i chciałby jak najszybciej spotkać się ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi, Ronem i Hermioną. Ci jednak wyraźnie go zaniedbują.

Harry ma już dość wszystkiego i postanawia jakoś zmienić swoją nieznośną sytuację, a wtedy sprawy przyjmują całkiem nieoczekiwany obrót.

Wygląda na to, że nowy rok nauki w Hogwarcie będzie bardzo dramatyczny...

Harry Potter i Książę Półkrwi

Śmierciożercy rozzuchwaleni powrotem Lorda Voldemorta dokonują spustoszenia zarówno w świecie mugoli jak i czarodziejów oraz w Hogwarcie i nikt nie jest już bezpieczny, tak jak dawniej. Harry podejrzewa, że nowe zagrożenia mogą kryć się wewnątrz zamku, ale Dumbledore jest skupiony na przygotowywaniu Harry'ego do ostatecznej bitwy, o której wie, że wkrótce nadejdzie. Potrzebuje pomocy Harry'ego w odnalezieniu ważnego klucza do tajemnicy Voldemorta - ta istotna informacja jest w posiadaniu byłego nauczyciela eliksirów Horacego Slughorne'a. Z tą myślą Dumbledore postanawia nakłonić swojego dawnego kolegę do powrotu na posadę, obiecując mu większe wynagrodzenie, większy gabinet ... i okazję do nauczania sławnego Harry'ego Pottera.

w międzyczasie uczniowie są atakowani przez zgoła innego wroga - są nim buzujące młodzieńcze hormony, które również zbierają swoje żniwo. Przyjaźń Harry'go z Ginny Weasley przeistacza się w coś silniejszego, ale na drodze uczuciu stoi chłopak Ginny - Dean Thomas, nie wspominając nawet o jej bracie Ronie. Ale Ron ma własne uczuciowe problemy, gdyż Lavender Brown szaleje na jego punkcie, a pogrążona w skrytej zazdrości Hermiona stara się nie okazywać swoich uczuć. Na dodatek pudełko czekoladek wypełnionych eliksirem miłosnym wpada w niepowołane ręce, zmieniając bieg wydarzeń.

Podczas gdy bohaterowie pogrążeni są w sidłach miłości, jeden ze studentów trzyma się z dala od tych problemów, ponieważ ma o wiele ważniejsze sprawy na głowie. Jest on zdecydowany pozostawić po sobie ślad, nawet jeśli ma on być mroczny. Miłość zbiera swoje żniwo, przyszłość niesie ze sobą tragedię, a Hogwart może przestać być taki, jak kiedyś.

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I

Harry (Daniel Radcliffe), Ron (Ruppert Grint) i Hermiona (Emma Watson) wyruszają w niebezpieczną podróż, w celu poszukiwania Horkruksów, magicznych przedmiotów, w których Ten Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać (Ralf Fiennes) zamknął części swojej duszy zapewniając sobie nieśmiertelność. Nie mają pojęcia, gdzie ich szukać, lecz nikt im nie może pomóc - zdani są tylko na siebie. Tymczasem zniszczenie horkruksów oznacza zniszczenie samego Voldemorta.

Niestety, w świecie czarodziejów nie jest spokojnie. Lord Voldemort przejął kontrolę nad Ministerstwem Magii. Jego poplecznicy – Śmierciożercy – terroryzują wszystkich, którzy sprzeciwiają się Czarnemu Panu.

Harry ściga się z czasem. Musi znaleźć i zniszczyć wszystkie horkruksy, zanim Voldemort znajdzie jego. Szukając wskazówek, Harry odkrywa starą i prawie zapomnianą opowieść – legendę o Insygniach Śmierci.

Ten, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać, przygotowując się na ostateczne starcie z Wybrańcem, szuka tytułowych Insygniów (tj. Czarnej Różdżki, Kamienia Wskrzeszenia i Peleryny-niewidki), które uczynią go władcą życia i śmierci.

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Część druga Harry'ego Pottera i Insygniów Śmierci to trzymające w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty widowisko, w którym nie brakuje emocji, szybkiej akcji i nieprawdopodobnych efektów specjalnych.

Harry i jego przyjaciele będą musieli między innymi włamać się do teoretycznie niedostępnego sejfu w banku Gringotta oraz wrócić do Hogwartu, który teraz opanowany jest przez Śmierciożerców dowodzonych przez Severusa Snape'a, a dostępu do niego bronią złowrodzy Dementorzy.

Hogwart w Harrym Potterze i Insygniach Śmierci staje się polem epickiej bitwy pomiędzy Śmierciożercami i sympatykami mugoli, w której biorą udział również wszystkie magiczne siły i stworzenia związane ze szkołą (w tym potężni kamienni wartownicy, którzy przez lata w milczeniu przyglądali się zamieszaniu w świecie czarodziejów).

Tu dochodzi do najważniejszego pojedynku Harry'ego i Voldemorta.

Na potrzeby nakręcenia sceny finałowej walki scenograf Stuart Craig zbudował specjalne, wielopoziomowe dekoracje.
 • polskie, angielskie
 • 11-11-2011
 • 04-11-2001
 • Blu-Ray
 • Chris Columbus; Alfonso Cuaron, Mike Newell:
 • Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson
 • Galapagos
 • DTS-HD Master Audio 5.1
 • Harry Potter
 • 2.40:1
 • HD

Kupując ten produkt otrzymasz:

 • film w rozdzielczości HD

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"HARRY POTTER - KOLEKCJA " wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.